Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Pomôžeme Vám utlmiť alergiu a jej príznaky

 

Alergická nádcha

Typickým prejavom alergie je alergická nádcha. Svrbenie v nose a kýchanie sprevádza číry výtok. Našťastie existuje rýchle a účinné riešenie. Lieky proti alergickej nádche, ako napríklad Livostin, zastavia kýchanie a nepríjemný výtok z nosa.

Všetko pre nádchu 〉

 

 

Citlivé a alergické oči

Svrbenie, pálenie, začervenanie a dokonca opuchy očných viečok, sú častým sprievodným javom pri alergii. Netrápte sa a doprajte svojim očiam úľavu. Zbavte sa opuchu a bolesti. Úľavu vám poskytnú kvapky do očí a krémy na očné viečka.

Všetko na oči 〉

 

 

Svrbenie a začervenanie kože

Začervenaná a svrbiaca pokožka a tiež drobný výsev na koži, takzvaná žihľavka, je ďalším príznakom, ktorý trápi alergikov. Na okamžitú pomoc poslúžia krémy ako Fenistil, či Atopiclair. Upokoja pleť a zmiernia svrbenie.

Všetko pre starostlivosť o pokožku 〉

 

 

Lieky na alergiu

Komplexnú liečbu a odstránenie viacerých príznakov alergií vám poskytnú lieky na alergiu. Vďaka nim sa zbavíte začervenania pokožky, svrbenia očí a výtoku z nosa. Vyskúšajte lieky ako Xyzal, či Zodac, ktoré vás zbavia nepríjemných prejavov alergie.

Všetko na alergiu 〉

 

 

Dermokozmetika na podráždenú a svrbiacu pokožku

Ak máte citlivú a podráždenú pleť s alergickými prejavmi, musíte jej dopriať náležitú starostlivosť. Klasické mydlá a sprchové gély by jej stav mohli zhoršiť. Vyberte si dermokozmetiku, ktorá rešpektuje aj veľmi citlivú pleť a zmierni podráždenie.

Všetko pre starostlivosť o pokožku 〉

 

 

Pleťová kozmetika na podráždenú a svrbiacu pleť

Ako sa starať o citlivú, alergickú, až atopickú pleť? Riešením je dostatočná hydratácia, upokojenie a redukcia podráždenia a začervenania. Ak trpíte prejavmi alergie a kožných ochorení, doprajte pleti upokojujúcu kozmetiku z našej ponuky.

Všetko pre starostlivosť o pleť 〉