Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Platba

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že zásielky nad 5 kg a balíky neštandardných rozmerov zasielame iba prepravnou spoločnosťou GLS Slovensko. Výsledná cena poštovného bude stanovená podľa platného cenníka GLS Slovensko individuálne a bude Vám oznámená pred odoslaním zásielky e-mailom alebo telefonicky. V prípade, že s poštovým nebudete súhlasiť, objednávka bude po vzájomnej dohode zrušená.

Poplatok „DOBIERKA“ – je poplatok, ktorý si účtujú prepravcovia za manipuláciu s finančnou hotovosťou a nesuvisí s poštovným. Pri inom druhu zvolenej platby sa tento poplatok nezapočítava.

 

Možnosti platby

Za tovar zaplatíte doručovateľovi prípadne na odbernom mieste v hotovosti alebo kartou pri preberaní zásielky.

Tovar zaplatíte na základe pokynov, ktoré Vám náš systém odošle na Váš e-mail. Po pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar bude odoslaný. Platbu za objedaný tovar treba zrealizovať do troch pracovných dní od odbržania informačného emailu s platobnými pokynmi.

Je systém, vďaka ktorému majú klienti ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club možnosť platiť v našej e-lekárni. Po potvrdení objednávky budú presmerovaní na portál banky, kde vykonajú platbu, ktorá bude pripísaná na náš účet okamžite.

Služba, ktorá umožňuje kupujúcemu platiť za objednaný tovar alebo služby poskytované internetovým obchodníkom prostredníctvom služby internetbanking Slovenskej sporiteľne.

Tento spôsob je určený len pri osobnom odbere tovaru v našej kamennej lekárni.

Tento spôsob platby je možný pri nákupe tovaru v hodnote nad 100€, po zadaní všetkých údajov v košíku vás na záver objednávky systém automaticky vyzve na preklik stránky na splátkový systém Quatro, kde budete ďalej navigovaný na každý ďalší krok potrebný k schváleniu nákupu na splátky. Ako nakupovať na splátky. Nákup na splátky informácie.