Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Kočíky pre dvojičky a súrodenecké kočíky

Očakávate do rodiny prírastok rovno dvoch bábätiek ? Určite je to dvojnásobná radosť, ktorá so sebou prináša aj dvojnásobné starosti. Tie s výberom kočíka Vám pomôžeme vyriešiť. Kočíky pre dvojičky majú v jednom ráme upevnené rovno dve vaničky / sedadlá, ktoré poskytnú súrodencom maximálne pohodlie a rodičom jednoduchú manipuláciu aj pri vyššej záťaži.

Rovnako takýto model kočíka ocenia aj rodičia, ktorí majú medzi detičkami malý vekový rozdiel a aj starší súrodenec potrebuje ešte odviezť. Výhodou súrodeneckých kočíkov je ich variabilita, kde každú vaničku alebo sedadlo je možné nastaviť samostatne a tak ich polohovať alebo otáčať podľa potrieb konkrétneho dieťaťka.

V našej ponuke nájdete kočíky pre dvojičky a súrodencov s konštrukciou uloženia vaničky/sedadla vedľa seba alebo za sebou. Tu odporúčame rodičom pri kúpe zvážiť prostredie, v ktorom sa budú pohybovať najčastejšie. Pri takýchto modeloch je dobré si odmerať šírku zárubní, vchodových dverí alebo výťahu, aby bola manipulácia s takýmto kočíkom pre vás čo najednoduchšia.

Veríme, že si v našej ponuke nájdete ideálny model pre Vaše detičky.

Filter
-

Zobrazených 8 z 8 produktov

Filter