Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Psy

Predstavujeme vám našu rozsiahlu kategóriu Psy, kde nájdete všetko, čo vaši psí spoločníci potrebujú pre šťastný a zdravý život.

Sme oddaní vášmu psovi tak, ako ste vy, a naša vášeň pre týchto verných spoločníkov sa odráža v našej starostlivosti o výber produktov a služieb, ktoré ponúkame.

Nech už máte doma živé búrlivé šteniatko, oddaného staršieho psa, alebo vášho najlepšieho priateľa v seniorskom veku, chceme vám pomôcť poskytnúť im to najlepšie.

Či už potrebujete krmivá od granúl až po konzervy a salámy, rôzne maškrty, hračky, veterinárne doplnky na odčervenie a výživové doplnky, chovateľské pomôcky od misiek až po pelechy a obojky či vodítka a postroje, to všetko nájdete v našom širokom sortimente produktov.

V našej kategórii Psy nájdete všetko od kvalitného krmiva renomovaných značiek ako je napríklad Farmina, Acana, Orijen, Hills až po obľúbené hračky značky Kong, doplnky pre zdravie a pohodlie, a samozrejme, odborné rady a tipy na starostlivosť o vašich psov v článkoch o zdraví a starostlivosti, ktoré vám prinášame periodicky každý mesiac.

U nás nájdete aj špeciálne diéty pre psíkov s rôznymi poruchami príjmu potravy, alebo alergiami, tak isto prípravky na odčervenie, alebo proti blchám a kliešťom.

Sme tu, aby sme vám pomohli pri vytváraní spokojného a šťastného života pre vašich chlpatých priateľov.

Prechádzajte našu širokú ponuku, objavujte nové produkty a neváhajte nás kontaktovať s akýmkoľvek otázkami, alebo špecifickými požiadavkami.

Vaši psi si zaslúžia len to najlepšie, a my sme tu, aby sme vám pomohli im to poskytnúť.

Tešíme sa na spoločnú cestu, ako vám pomôžeme uspokojiť potreby a potešiť vašich psích spoločníkov.

Psy banner

Filter
-

Zobrazených 24 z 7347 produktov

Filter