Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Dojčenské mlieka

 Nie každá mamička 👩‍🍼 má to šťastie a môže svoje bábätko dojčiť a dopriať mu tak tú najhodnotejšiu stravu v podobe materského mlieka. Ak už dojčenie nie je možné alebo dieťatku dojčenie nestačí sú na trhu kvalitné náhrady mliečnej výživy, ktoré mu dodajú všetko čo potrebuje pre zdravý rast a vývoj.

Umelá mliečna výživa je prispôsobená pre konkrétny vek dieťatka od jeho narodenia (počiatočné dojčenské mlieka), od ukončeného 6 mesiaca (pokračovacie dojčenské mlieka) až do veku troch rokov (batoľacie a juniorské mlieka), kde si pre svojich malých nezbedníkov už viete vybrať aj z ochutených variánt dojčenských mliek. Aby sa Vašim ratolestiam pripravené mliečko čo najlepšie pilo, máte možnosť si vybrať i zbohatého sortimentu kojeneckých fliaš 🍼 vyrobených zo zdravotne nezávadných materiálov.

Náhradné mlieka sa vyrábajú z kravského a kozieho mlieka, ktorých zloženie sa upravuje, aby sa priblížilo zloženiu toho materského. U mliečnych formúl je optimalizované ich zloženie z hľadiska bielkovín (úprava ich zloženia pre lepšie trávenie), pridanie rastlinných tukov (zvýšenie pomeru polynenasýtených mastných kyselín). Upravený je aj pomer vápnika a fosforu, aby bolo zabezpečené ich lepšie vstrebávanie. Rovnako sa obohacujú o železo, stopové prvky a vitamíny (hlavne vitamín D).

Dojčenská výživa je svojim zložením prispôsobená potrebám tých najmenších bábätiek a rovnako dokáže pomôcť aj rodičom, ktorí sa trápia s tak častými problémami s trávením (grckanie, zápcha, hnačka, bolesti bruška). Tak isto v našej ponuke nájdete funkčné špeciality pre predčasne narodené a nedonosené detičky, ktoré im uľahčia štart do života.

Výber je naozaj bohatý, stačí už len nahliadnuť do našej pestrej ponuky.

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 24 z 245 produktov

Filter