Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Počiatočné dojčenské mlieka

Ak nemôžete dojčiť, podávajte svojmu bábätku do ukončeného 6. mesiaca života počiatočnú dojčenskú výživu 🍼, ktorej zloženie je prispôsobené potrebám tých najmenších. Ich imunitný systém a trávenie ešte nie je dostatočne zrelý, a preto vyžadujú náhradné dojčenské mlieko, ktoré sa svojim zložením čo najviac podobá tomu materskému. V našej bohatej ponuke počiatočnej mliečnej výživy nájdete výrobky s obsahom kombinácie živín, zo sacharidov obsahujú iba mliečny cukor - laktózu a dôležitý je aj obsah Omega-3 polynenasýtených mastných kyselín (DHA), ktoré sa do všetkej dojčenskej výživy pridávajú v súlade so zákonom.

Cestujete? Potrebujete uľahčiť kŕmenie starým rodičom počas stráženia? Pomôcť Vám môže tekutá dojčenská mliečna výživa určená na priame použitie. Stačí pretrepať, prihriať a ihneď sa kŕmi 😉.

Koľko mliečka by malo bábätko vypiť?

Dojčaťu👶na náhradnej mliečnej výžive podávame mliečko v 7 denných dávkach s dlhšou nočnou pauzou, ktorú postupne predlžujeme podľa tolerancie bábätka. Dieťa má v prvých mesiacoch života denne vypiť asi 1/6 svojej hmotnosti, čo je 150-180 ml tekutín na 1kg hmotnosti. Každé dieťa je však iný jedák, preto je najlepšie riadiť sa tým, či Vaše bábätko prospieva. Rovnako ak už dieťa papá aj nemliečne príkrmy a pije tekutiny (štandardne od ukončeného 4 mesiaca života), jeho potreba vypitého  mlieka klesá.

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 24 z 68 produktov

Filter