Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Imunita

Posilnenie imunity, teda obranyschopnosti organizmu, je dôležité v každom veku a v každom období. Oslabená imunita totiž spôsobuje časté infekčné ochorenia ako sú rôzne chrípky, zápaly, virózy, či dokonca gynekologické problémy.

Čo je imunita

Imunita je schopnosť živých organizmov úspešne bojovať voči pôvodcom choroby, jedu, či akejkoľvek škodlivej látke (napríklad z vonkajšieho prostredia). Je to teda schopnosť organizmu reagovať na antigén imunitnou odpoveďou, ktorej výsledkom je likvidácia antigénu. Imunita teda chráni organizmus pred škodlivinami a zároveň ho udržiava v rovnováhe.

Ako posilniť imunitu?

Aby imunitný systém správne fungoval, dôležitý je najmä zdravý životný štýl, minimum stresu, dostatočný spánok, vyvážená strava, ale tiež podpora imunity. Lieky na posilnenie imunity sú vhodné v rôznych špecifických situáciách. Napríklad pri nástupe dieťaťa do predškolského zariadenia odporúčajú pediatri lieky na imunitu pre deti. Tabletky na imunitu sú vhodné tiež pri nadmernom strese, pri závažnejších ochoreniach, v období pandémií, či jednoducho vtedy, keď je organizmus oslabený.

Čo na imunitu, aké lieky na imunitu sú vhodné a ako ju podporiť? Lieky na podporu imunity by mali obsahovať najmä vitamíny na imunitu, minerály a prírodné látky. Ktoré konkrétne?

Výživové doplnky na podporu imunity si u nás môžete zakúpiť vo forme tabliet, kapsúl, práškov, pastiliek, sirupov, či špeciálnych žuvacích tabliet pre deti.

ℹ️ Sprievodca posilnením imunity

 

Filter
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 24 z 640 produktov

Filter
MOLLER´S Omega 3 Želé rybičky
-28 %
16,90 €
12,15 €

12,15 €
16,90 €

Generica Pyridoxin 60 tbl
-24 %
4,71 €
3,60 €

3,60 €
4,71 €