Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Affiliate

 

Kampaň Najlekaren.eu

Provízia: až 10% (od 12.1.2023)

Kategória

Obsahový publisher

Cashbackový publisher

Medik, Monoderma, Farmina, Verseele Laga, Bob a Bobek, Fypryst, Apagar, Swissden, Alleva

10%

6%

Ostatné produkty

6%

3,6%

Sme 1. certifikovaná internetová lekáreň na Slovensku. Pôsobíme na trhu od roku 2010 ako tím profesionálov s adekvátnym odborným vzdelaním. Za tento čas sme získali tisíce spokojných zákazníkov a poradili sme tisícom ľudí ohľadne zdravia a krásy. V našom internetovom obchode je možné nájsť množstvo overených voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, lekárenskej kozmetiky, detských potrieb, intímnych potrieb, vitamínov a minerálov, zdravotníckych potrieb, zubnej starostlivosti, špeciálnych potravín a výživy pre športovcov.

Aktuálne v ponuke viac ako 50tis produktov. Najviac sme rozšírili veterinárny sortiment, ktorý sa nám veľmi dobre predáva.

Medzi najobľúbenejšie kategórie patrí práve veterina a kozmetika

Top značky:

Prvky k dispozícii

  • Bannery
  • XML feed

Povolenia pre publisherov

  • Cash-back
  • Obsah
  • Kupónové weby
  • Emailing

Priama PPC kampaň je zakázaná. V nepriamej PPC musia byť brandové kľúčové slová vrátane preklepov vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords. Pred odoslaním emalingu je potrebné ho poslať na schválenie. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného. Provízie za sprostredkovanie B2B objednávok môžu byť zamietnuté.


Pri propagácii je potrebné používať všetky parametre, ktoré sa nachádzajú v odkazoch v našej administrácii. Odstránenie parametrov môže mať za následok nefunkčnosť trackingu alebo zamietanie provízií.

Provízia

až 10%
 

Dĺžka cookie

14 dní
 

Dĺžka IP trackingu

1 deň
 

Dĺžka schvaľovania

maximálne 75 dní 
 

Dostupné trhy

Slovensko