Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Mačky

Všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o svoju mačku, nájdete v ponuke našej lekárne. Vybrať si môžete z viacerých kategórií produktov, ktoré vám uľahčia starostlivosť o domáceho miláčika. Čo u nás nájdete?

Antiparazitiká pre mačky

Vždy používajte antiparazitiká, ktoré sú určené výhradne pre mačky. Nekupujte antiparazitiká pre psov, či iné zvieratá. Mačke by totiž mohli uškodiť. Antiparazitiká pre mačky vyberajte podľa hmotnosti a veku zvieraťa.

Najčastejšie sú mačky náchylné na tieto vnútorné parazity:

  • Protozoa – jednobunkové organizmy
  • Červy – napr. pásomnica u mačky, škrkavky

Na vnútorné parazity máme v ponuke rôzne odčervovacie tablety pre mačky a pasty. Obľúbená, mimoriadne účinná a cenovo výhodná je napríklad odčervovacia pasta pre mačky Caniverm.

Pokiaľ ide o vonkajšie parazity, mačky najčastejšie trápia:

  • Blcha mačacia
  • Svrab u mačky (prašivina u mačiek)
  • Švoly

Na vonkajšie parazity sa využívajú najmä šampóny, obojky, kožné spreje a spot-on pipety. Obľúbené a vysoko účinné sú pipety Frontline pre mačky. Ako prípravok proti blchám pre mačky použite napríklad šampón BIOGANCE Fleas Away Cat. A čo mačky a kliešte? Účinný je prípravok proti kliešťom pre mačky Fypryst Spot-on alebo antiparazitický sprej Bio kill. Pri výletoch do prírody nezabudnite na obojok proti kliešťom pre mačky.

Krmivo pre mačky

V ponuke našej lekárne nájdete prémiové krmivá značiek ako Alleva Vet Care, Nuevo, Purina, Brit a mnoho iných. Okrem suchého krmiva a konzerv máme pre mačky aj rôzne maškrty. Aj v prípade krmiva platí, že je potrebné vyberať ho podľa váhy a veku zvieraťa. Preto ponúkame krmivá pre mladé mačiatka, aj pre staršie mačky.

Chovateľské potreby pre mačky

Aby vašej mačke nič nechýbalo, zakúpiť si u nás môžete za výhodné ceny tiež prepravky, mačacie toalety, hračky, škrabadlá, pelechy, misky, či postroje pre mačky. Ponuka je naozaj bohatá!

Diagnostika pre mačky

Zdá sa vám, že vaša mačka nie je „vo forme“? Ešte pred návštevou veterinára môžete využiť domáci test zdravotnej kondície mačky, ktorý zo vzorky moču odhalí ochorenia ako vysoká hladina glukózy, či infekcie močového traktu.

Doplnková starostlivosť o mačky

Pre dokonalú starostlivosť o vášho domáceho miláčika vám nesmú chýbať ani vyčesávacie kefy alebo rukavice, ochranné gély na drobné poranenia kože, ušné prípravky, či kliešte na pazúriky pre mačky.

Všetko, čo vaša mačka potrebuje, nájdete teraz na jednom mieste, a to v ponuke našej lekárne.

 

Filter
-

Zobrazených 24 z 1790 produktov

Filter