Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Športové kočíky

Hneď ako dieťatko podrastie a chce viac objavovať svet príde na rad zmena hlbokej vaničky za športovú verziu. Športové kočíky sú ľahké, dokážete ich zložiť pomocou jednej ruky a preto sú výborne prispôsobené na cestovanie a výlety i v náročnejšom teréne. Kombinované kočíky, korých súčasťou je i športová verzia sú na začiatku pre rodičov univerzálnym riešením, však ich robustnejšia konštrukcia nenahradí tú ľahkosť športových modelov. Mnohé modely v našej ponuke disponujú odpružením a nafukovacími kolieskami, kde Vás nezaskočí ani kamenná dlažba alebo rozbité chodníky.

Potrebuje si Váš drobec počas výletu oddýchnuť? Kočík je možné v mnohých prípadoch len jediným potiahnutím polohovať i do úplného ľahu a pomocou opierok na nožičky a bezpečnostných popruhov tak zabezpečíte pohodlie počas spánku aj na výlete alebo prechádzke.

Kedy je správny čas na športový kočík ?

Pokiaľ už začína byť dieťatku v hlbokej vaničke tesno, začínajú sa rodičia zamýšľať nad prestupom do športovej verzie. Niekedy je to skôr z praktického hľadiska, kedy je vanička s dieťatkom už ťažká a manipulácia môže byť náročná. Toto by však nemal byť hlavný argument vymeniť hlboký kočík za športovú verziu. Podľa odporúčaní odborníkov je dobré nechať dieťa ležať na rovnej ploche do ukončeného šiesteho mesiaca, kedy je dôležité myslieť na správny vývoj chrbtice a svalstva. Pokiaľ je Vaše dieťatko živšie a "len tak" ležať v hlbokej vaničke ho už nebaví, sú na trhu rôzne modely s priezorom kadiaľ môže sledovať okolie. Vyskúšajte rovnako polohovanie bábätka na bruško aj počas jazdy v hlbokej vaničke kočíka. Možno tak dajú kočíku šancu aj detičky, ktoré sa s ním veľmi nepriatelia 😁. Základným pilierom však je, že dieťatko je pripravené na výmenu kočíka vtedy, keď dokáže už samostatne sedieť.

Objavte našu širokú ponuku športových kočíkov, ktoré sú praktickým a nenahraditeľným pomocníkom každého rodiča.

 

Filter
-

Zobrazených 24 z 110 produktov

Filter