Zdravotnícke pomôcky


Zdravotnícke pomôcky


Zdravotnícky materiál a potreby

Zdravotnícke potreby a materiál je sekcia, ktorá poskytuje široké spektrum produktov. Nájdete tu nielen zdravotnícke potreby a zdravotné pomôcky, ako sú ihly, striekačky, katétre, chirurgické potreby, lekárničky, glukomery, apod., Ale aj inzulínová perá, manometre, tehotenské testy, inkontinenčné vložky, alebo prostriedky na dezinfekciu rúk, pokožky, predmetov a povrchov.

 

Bandáže, náplasti

Zdravotnícky materiál je určený ako pre nemocnice, lekárske zariadenia, tak aj pre domáce použitie. Poďme sa pozrieť na prierez našej ponuky.

 

Lekárničky, glukomery, inkontinenčné produkty

Domáce lekárstvo - pre ošetrenie zranení je dobré v každej domácnosti mať obväzy, ovínadlá, náplasti a dezinfekčné prostriedky. Kúpte si ich jednotlivo alebo v sade ako súčasť lekárničky. Pre rehabilitáciu po úraze alebo vplyvom choroby, môžete vyberať zo širokej ponuky masážnych prístrojov alebo termofory. Diabetici u nás môžu objednávať inzulínovej ihly, striekačky, aplikátory alebo glukometre a lancety.

 

Testy, teplomery, tlakomery

Kontrola zdravotného stavu - mať pod kontrolou svoj ​​zdravotný stav by malo byť povinnosťou každého. Nakupujte pre Vás alebo pre Vašich blízkych ako darček tlakomery, alkoholtestery alebo osobné váhy. Veľmi obľúbená je Sencor osobná váha na meranie tuku, vody a svalstva v tele. Medzi kontrolnou zdravotnícke prostriedky patrí aj teplomery, ktorých u nás nájdete nespočet. Chceli by ste klasicky ortuťový, digitálne, detský alebo bezkontaktné? Záleží na Vás, čomu dáte prednosť.

 

Zdravotnícke potreby

Zdravotnícke potreby, prístroje a pomôcky vhodné do domácnosti pre rýchle a pohodlné zmeranie telesných funkcií či prvú pomoc dôležitú pri drobných poraneniach v domácnosti.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii