Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

O nás - tím Najlekáreň.eu

Najlekáreň, ako kamenná prevádzka v Prievidzi, je na trhu už od roku 1993. Keďže sme sa chceli priblížiť ľuďom na celom Slovensku a poskytnúť svoje služby väčšiemu počtu zákazníkov, rozhodli sme sa v roku 2009 otvoriť aj internetovú Najlekáreň. Náš tím tvoria odborníci, ktorí svoju prácu milujú a zároveň jej dobre rozumejú. Nie sme len predajcovia liekov a zdravotníckych potrieb. Sme omnoho viac. Sme pripravení poskytnúť vám kvalitné lekárenské služby. Náš skúsený personál vám vždy rád pomôže a poradí.

 

 

Garancia odbornosti

V našej internetovej lekárni kúpite originálne lieky cez licencovaný eshop s bezpečnou platbou.

Náš odborný tím vrátane magistrov farmácie pracuje s modernými technológiami v licencovanej lekárni.

Môžete si vybrať so štyroch druhov dopravy a niekoľkých druhov platieb za lieky a kozmetiku.

Tím Najlekáreň

Naša filozofia a ciele

Zameriavame sa na to, aby sme klientom ponúkli liečivá a zdravotnícke pomôcky, ktoré im skutočne pomôžu! Ktoré budú vyhovovať ich potrebám, zlepšia ich zdravotný stav a zároveň budú cenovo dostupné. Našim cieľom nie je len predať množstvo liekov. Našim cieľom je ponúknuť liečivá na mieru konkrétnemu človeku. Preto s nami môžete rátať aj v oblasti liekového poradenstva, či konzultácie ohľadom liečiv.

Sme vám k dispozícii

Naše služby sú naozaj komplexné. Okrem predaja liečiv, kozmetiky, zdravotníckych potrieb, zdravotníckej elektroniky, či ďalšieho doplnkového tovaru, vám ponúkame aj ďalšie služby:

Online poradňa. Máte zdravotný problém, ktorý však z rôznych dôvodov nechcete konzultovať s lekárom, či v kamennej lekárni? Náš odborník vám veľmi rád odpovie aj na citlivé otázky. Stačí, ak navštívite online poradňu a inkognito požiadate o radu nášho odborníka.
Vernostný program. Zákazníkom ponúkame možnosť zapojiť sa do vernostného programu, v rámci ktorého môžu získavať peniaze späť za nákupy v Najlekárni.
Články a rady. Každý mesiac pre vás pripravujeme články na zaujímavé témy, ktoré vám pomôžu so zdravotnými problémami, prípadne vás usmernia pri výbere rôznych produktov z našej ponuky.
Akcie a zľavy. Pravidelne ponúkame dopravu zdarma a zlacňujeme rôzne kategórie produktov.

To isté platí aj pre našu lekáreň v Prievidzi, kde okrem ochotného a skúseného personálu nájdete aj lieky, kozmetiku, zdravotnícke potreby a ďalší sortiment pre vaše zdravie. Samozrejmosťou je osobné poradenstvo a ľudskýprístup našich farmaceutov. Tešíme sa na vás v našej kamennej prevádzke – Najlekáreň Prievidza.

A čo je takisto veľmi dôležité, naša ponuka je veľmi široká. Nájdete u nás produkty rôznych značiek a v rôznych cenových kategóriách. A tak si na svoje príde skutočne každý. Presvedčte sa sami!