Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Detské kočíky

Jedna z prvých vecí, ktorú chcú budúce mamičky zaobstarať pre svoje bábätko, je kočík. V súčasnosti si už môžete vybrať detské kočíky rôznych značiek, veľkostí a dizajnov. V našej ponuke nájdete modely značiek ako Easywalker, Kinderkraft a Petite&Mars.   Na prvé mesiace 👶 bábätka sú určené kočíky s vaničkou alebo kombinované kočíky, ktoré môžete ľahko prerobiť na športové a to vo variante 3v1 alebo 2v1.

V ponuke máme aj golfové kočíky pre staršie deti, súrodenecké kočíky, či kočíky pre dvojičky. Neodmysliteľnou súčasťou každého kočíka sú rozne doplnky, ktoré určite budete potrebovať. Či je to fusak do chladného jesenného alebo zimného počasia alebo slnenčná clona na ochranu Vášho bábätka pred slnečnými lúčmi. Mamičky ocenia i bohatú ponuku ruksakov a tašiek, kde zbalia všetko potrebné pre seba i svoje bábätko. 

Ako vybrať ten NAJ

Skĺbiť praktické s bezpečným a oku lahodiacim dá zabrať. Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Výber kočíka býva častokrát náročný a ide asi o najväčšiu finančnú položku pri príprave novorodeneckej výbavy. Preto je na mieste poriadne porozmýšľať a riadiť sa pri výbere aj faktormi prostredia, v ktorom sa budete pohybovať najčastejšie.

Do úvahy treba zobrať aj napríklad:

Ročné obodobie, v ktorom sa Vaše bábätko narodí.

V hlbokej vaničke býva bábätko priemerne do siedmeho mesiaca od narodenia. Je rozdiel či bude prvé mesiace tráviť v kočíku počas leta alebo v zimnom, chladnejšom počasí. Treba brať do úvahy, že počas chladnejšieho počasia obliekame bábätko teplejšie. Nezabúdajme na prechodný alebo zimný fusak, ktorý vo vaničke taktiež zaberie nejaké to miesto. Preto je vhodné na zimné obdobie zvážiť modely kočíkov s väčšími a priestranejšími vaničkami, kde sa bábätko už po pár týždňoch nebude cítiť stiesnene. V lete, hlavne počas tropických dní je dobré porozmýšľať nad vaničkou s otvormi na vetranie, prípadne zabudovanou sieťkou a s pridanou slnečnou clonou.

Hmotnosť, s ktorou sa budeme musieť popasovať.

Čaká Vás na ceste domov množstvo schodov ? Bývate na mieste bez výťahu alebo často cestujete a neustále ho budete nakladať a vykladať z kufra auta? V takomto prípade je dobré sa obzerať po kočíku s ľahkou konštrukciou, ktorý váži naozaj len pár kíl a nenarobíte sa už len pri jeho rozkladaní a skladaní aj bez dieťaťa a prípadného nákupu.

Terén, v ktorom budete kočíkovať.

Ponuka kočíkov je naozaj pestrá čo sa týka ich podvozku. Podvozky sú klasické štvorkolesové alebo ako trojkolesové s jedným kolesom vprednej časti konštrukcie. Kolesá môžu byť nafukovacie, ktoré zvládnu lepšie náročnejší terén alebo z pevnej gumy, ktoré sú neprepichnuteľné a odolné voči oderu. Sú modely s funkciou aretácie kolies alebo ako pevné. Rovnako stojí za zváženie v akom prostredí budete kočíkovať počas zinmých mesiacov. Budete viac v meste alebo na dedine? Budete zdolávať neupravené chodníky? Čaká Vás poriadna snehová nádielka niekde v horskom prostredí alebo skôr mestská člapkanica? Radšej treba všetko zvážiť dopredu, ako sa potom niekde trápiť.

Doplnková výbava, ktorá zaujme.

Ku každému kočíku je potrebné veľké množstvo doplnkov, ktoré uľahčia život každého rodiča. Ide o také veci ako sieťka proti hmyzu, slnečná clona, ochrana pred dažďom, prebaľovacia taška. Mnohé modely však ponúkajú rodičom aj možnosť dokúpenia napr. náhradných kolies, kožušinových lemov na striešku alebo samotnú vymeniteľnú striešku. Je len na Vás čo všetko potrebujete a oceníte v základnej a doplnkovej výbave Vášho vysnívaného modelu.

Ponuka detských kočíkov je bohatá a vyberie si aj tá najnáročnejšia 🤱 mamička.

 

Filter
-

Zobrazených 24 z 302 produktov

Filter