Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Petite&Mars

PETITE&MARS je overená značka s 20 ročnou tradíciou v odbore. Je o deťoch a veciach, ktoré ich sprevádzajú od narodenia, dojčenia, batolenia do chlapčenských a dievčenských rokov. Všetky výrobky ponúkané rodičom a ich deťom musia byť kvalitné, dobre premyslené, bepečné a nepredražené. Vo vývoji spolupracujú s českými i slovenskými technikmi, skúšobňami, výtvarníkmi a ďalšími profesiami. Spoločným výsledkom sú výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Materstvo s Petite&Mars si viete prehľadne rozdeliť do šiestich kategórií, vďaka ktorým budete mať ucelený prehľad o bohatom sortimente výrobkov:

✷ Kočíkujeme

✷ Cestujeme

✷ Hráme sa

✷ Papáme

✷ Spinkáme

✷ Staráme sa

Kočíkujeme

S kočíkmi značky Petite&Mars až na kraj sveta. Objavte bohatý výber všetkých modelov s využitím pri akejkolvek situácií, ktorú si viete predtsviť. Od kombinovaných kočíkov až po športové verzie, ktoré rozložíte jednou rukou. V ponuke sú modely Airwalk, Heritage Luna, Trails, Grand II, Cross, Up, Royal, Street+RWS a Street+ Air, Rover II, Move II Air a Heritage Bee.

Cestujeme

Bezpečnosť a pohodlie v najvyššej miere. Objavte bohatý výber detských vajíčok, autosedačiek a podsedákov v modeloch Elite Fix i-size, Prime II Isofix, Reversal II, Gi Cub a Optimus. O dokonalé pohodlie počas jazdy a na výletoch sa postarajú rôzne doplnky, ako sú ruksaky, tašky a podložky proti poteniu. Myslelo sa aj na budúce mamičky s tehotenským pásom do auta, vďaka ktorému cestuje bepečne maminka aj  dieťatko. A pre chvíle strávené mimo domova sú k dispozícií cestovné postieľky, ktoré pre ich skladnosť a kompaktnosť v prenosnej taške sú pripravené vždy na nové dobrodružstvá.

Hráme sa

A zábava môže začať. S bohatým výberom detských hračiek od útleho detstva, kde Vášho drobca bude sprevádzať jeho prvý mojkáčik až po prvú bábiku, ktorá bude robiť Vášmu dieťaťu spoločnosť pri zaspávaní a pomôže rozvíjať jeho fantáziu. O bezpečnú zábavu kdekoľvek sa postarajú rozložiteľné podložky, koberce a penové puzzle. A samozrejme sa myslelo aj na najmenších, kde k ich rozvoju dopomôžu multifunkčné hracie deky a chodítka pre objavovanie sveta a bezpečnú orientáciu v priestore.

Papáme

Hlavne nech drobcom chutí. Pre spoločné chvíle za jedným stolom Vám poslúži detská stolička s vymeniteľným poťahom. Detičky chcú samé objavovať chute a učiť sa papať. S týmto Vám pomôže príbor a riad vyrobený z potravinárskeho silikonu bez obsahu BPA. Aby kŕmenie a následné pranie oblečenia nebola len katastrofa, sú k dispozícií štýlové podbradníky s praktickou kapsou. A pre praktické kŕmenie na cestách oceníte umývateľné desiatové kapsičky  s možnosťou pripojenia mäkkej lyžičky.

Spinkáme

Všetko pre pokojný spánok Vašich detičiek. Objavte krásnu, klasickú drevenú postieľku alebo flexibilnú postieľku 2v1 s výškovo nastaviteľnou bočnicou, či model s funkciou kolísania. Každá postieľka potrebuje kvalitný matrac pre zaistenie zdravého spánku a rodičia ocenia nepremokavý chránič pre kľudný spánok. Rovnako sa myslelo i na dokonalý pocit bezpečia. Objavte mäkkučké multifunkčné hniezdo alebo ochranný bavlnený mantinel, ktorý ochráni dieťatko pred udretím sa o priečky postieľky. Udržať bábätko v teple a v bezpečí poskytne klasická šnurovacia zavinovačka.

Staráme sa

Obsahuje všetky výrobky pre pohodlie Vášho dieťatka. Nájdete tu výnimočne mäkké plienky a zavinovačky z bambusového mušelínu, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každej detskej výbavičky. Lehátko s výhradne prirodzeným hojdaním, ktoré stimuluje vývoj dieťatka od útleho veku. Pohodlný a kľudný spánok zaistí zase pletená deka Harmony. Myslelo sa aj na prebaľovanie a kúpanie, kde vďaka vyvýšenému pultu si odľahčíte svoju chrbticu a protišmyková podložka zaručí bezpečnosť a istotu pri kúpaní a sprchovaní Vašich detí. Pokiaľ je Vaše bábätko ešte maličké, pomôže Vám drobné ležadlo, ktoré pasuje do všetkých detských vaničiek. A pomôcka, ktorú ocenia všetci rodičia je bepečná odsávačka nosových hlienov, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač.

Nahliadnite do našej širokej ponuky výrobkov značky PETITE&MARS a urobte radosť nielen sebe ale Vášmu dieťatku.

Filter
-

Zobrazených 3 z 3 produktov

Filter