Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Ohrievače fliaš

Už žiadne ohrievanie mlieka alebo detských príkrmov v mikrovlnnej rúre alebo hrnci. Naše ohrievače fliaš zabezpečia rovnomerné ohriatie na požadovanú teplotu jednoduchým stlačením tlačidla! V ponuke máme ohrievače mlieka, ktoré udržia detskú fľašu ohriatu aj po dobu jednej hodiny. Ohrievač detských fliaš je dokonalou pomôckou pre všetky mamičky. Cestovný ohrievač si môžete vziať so sebou na výlety, návštevy a dovolenky. Vyberte si zo značiek ako Avent, Chicco, Nuby a iných.

Teplota mlieka

Teplota mlieka by sa mala pohybovať okolo 37 – 39 °C, čiže približne hodnotu podobnú teplote ľudského tela. Na kontrolu teploty mlieka nepoužívajte len dotyk fľaše o vašu kožu – tento odhad býva totiž častokrát veľmi nepresný. Je vašou zodpovednosťou zaistiť, aby sa vaše bábätko nepopálilo horúcim mliekom, prípadne ho nemalo príliš studené. Ako si overiť teplotu mlieka? Kvapnite si trošku mlieka na vnútornú stranu zápästia – nesmie vás páliť a ani chladiť.
Pozor! Mlieko nikdy nechutnávajte priamo z fľaše – môže dôjsť k prenosu rôznych vírusov a baktérií, čo pri nevyvinutej detskej imunite môže mať vážne následky.

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Zobrazených 16 z 16 produktov

Filter