Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Ako posilniť imunitu?

 

Vitamíny pre deti

Imunita detí je krehká. Najmä v kolektíve sú deti náchylné na rôzne ochorenia. Chcete imunitu posilniť a predchádzať tak častej chorobnosti? Pomôžu vitamíny pre deti s optimálnou kombináciou minerálov a vitamínov, ktoré detský organizmus potrebuje.

Všetky vitamíny pre deti 〉

 

Multivitamíny

Necítite sa vo svojej koži? Máte pocit, že vášmu telu niečo chýba? Možno nemáte vyváženú stravu a chýbajú vám vitamíny. Najvyšší čas posilniť imunitu a začať užívať multivitamíny. Postavia vás na nohy po chorobe a pomôžu pri duševnej záťaži.
Všetky multivitamíny 〉

 

Vitamíny na vlasy

Trápi vás kvalita vlasov? Nepomáhajú ani najlepšie šampóny a kozmetika na vlasy? Je čas podporiť zdravie vašich vlasov vnútorne. Siahnite po vitamínoch na vlasy, ktoré ich vyživia od korienkov, až po končeky! Pomôže zinok, kolagén, či séra na vlasy.

 

Vitamíny pre tehotné

Tehotné ženy by o svoje zdravie mali dbať dvojnásobne. Okrem kvalitnej stravy je dôležité myslieť aj na vývoj dieťatka. Budúce mamičky by mali siahnuť po kyseline listovej, prípadne po komplexoch vitamínov, zostavených pre rôzne štádiá tehotenstva.

 

Vitamíny na imunitu

Ste náchylný na ochorenia a „zloží“ vás aj nádcha? Máte oslabenú imunitu. Správnu funkciu imunitného systému podporia naše vitamíny na imunitu. Obsahujú všetky potrebné minerály, vitamíny, výťažky z bylín a enzýmy, ktoré vás opäť postavia na nohy.

 

Vitamín A

Vitamín A sa prirodzene nachádza v najmä v mrkve, špenáte, či brokolici. V zimnom období však nezaškodí doplniť ho aj vo forme výživových doplnkov. Vďaka vitamínu A budete mať zdravú pleť. Vplýva tiež na zdravie zraku, slizníc a imunitného systému.

 

Vitamín B

Cítite nadmernú únavu, nervozitu a celkové vyčerpanie? S veľkou pravdepodobnosťou potrebujete doplniť vitamín B. Konzumujte orechy, mäso, strukoviny a syry. Vhodné je tiež magnézium v kombinácii s vitamínom B. Posilnia psychiku, ale aj metabolizmus.

 

Vitamín C

Milujete čerstvé ovocie a zeleninu? Vitamín C vám zrejme nechýba. V opačnom prípade ho dopĺňajte v tabletách. Telo sa vám odvďačí silnejšou imunitou, zdravými kosťami, cievami a pleťou. Vitamín C potrebujete aj počas choroby, v strese a v tehotenstve.

 

Vitamín D

Je nevyhnutný už pre bábätká. Jeho nedostatok môže spôsobiť vážne ochorenia a poruchy rastu. Vitamín D je potrebný pre správne fungovanie imunitného systému, zdravé kosti a zuby. U nás ho nájdete vo forme tabliet a kvapiek pre dospelých, aj pre deti.

 

Vitamín E

Je to silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi. Jeho nedostatok sa prejaví najmä na pokožke, a to v podobe predčasného starnutia, vrások a škvŕn. Vitamín E môžete dopĺňať vo forme tabliet alebo z kvalitnej kozmetiky s jeho obsahom.

 

Vitamín K

Nedostatok vitamínu K sa môže prejavovať aj nadmerných krvácaním, tvorbou modrín, zubnými kazmi, osteoporózou a slabou imunitou. Pre telo je preto veľmi dôležitý. Pri spomínaných problémoch je teda určite vhodné doplniť ho vo forme tabliet.