Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Leros

Leros - to je strhujúci príbeh byliniek slovenskej a českej prírody 🌲
Prináša kvalitné prírodné výrobky plné vône, pohody a zdravia do Vášho každodenného života. Obrovská sila, ktorá sa skrýva v bylinkách je hnacou silou pre celú značku. Zázračná harmónia nenahraditeľných bylíniek sa premiata aj do výrobkov, ktoré Leros ponúka a tým aj do ľudí, ktorí sú ich užívateľmi. Vo výrobkoch nenájdete žiadne chemické a konzervačné látky, a preto sú všetky výrobky Leros zaručene tým najčistejším, čo môže príroda ponúknuť ☺️

Liečivé čaje LEROS

certifikované ako liečivo českým štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Desaťročiami overené receptúry sú výsledkom 70 ročnej skúsenosti so zberom, sušením a spracovaním bylín. Byliny použité v týchto čajoch majú liekopisnú kvalitu a spĺňajú limity obsahu účinných látok. Čaje sú určené na liečbu ochorení rôzneho typu, v závislosti od použitých bylín.

Čaje pre maminky LEROS

Čaj pre tehotné je určený nastávajúcim maminkám, ktoré chcú obzvláštniť svoj pitný režim o chutný čaj. Leros ponúka aj dva druhy čajov pre dojčiace ženyktoré vďaka obsahu jastrabiny lekárskej podporujú prirodzenú laktáciu a dopĺňajú pitný režim. Všetky čaje pre maminky obsahujú iba také bylinky, ktoré sú pre mamičky aj bábätká bezpečné a blahodarné a pri ktorých najmenej desať rokov nebol preukázaný žiadny negatívny účinok.

Čaje pre deti LEROS

Aj detské čaje Leros vyvíja skúsený herbarista, a tak si môžete byť istí, že zloženie bylín aj podieľ účinných látok sú prispôsobené detskému organizmu. Čaje sú navyše na vnútornej strane viditeľne označené odporúčaným vekom, od ktorého môže dieťatko čaj požívať. V ponuke sú mnohé funkčné čaje na podporu zdravia, na ktoré môžete siahnuť pri liečbe či riešení viacerých detských zdravotných problémov. Zahnanie smädu a lahodnú chuť doprajete deťom zas vďaka ovocným či bylinkovým čajíkom pre deti z ponuky Leros.

Kozmetika LEROS

Zázračnú silu bylín zakúsite vďaka čajom Leros zvnútra organizmu, no obohacujúce účinky byliniek pretavil Leros aj do kozmetiky, vďaka ktorej doprajete starostlivosť sebe či vašim deťom aj zvonku. Obsahuje totiž najvyšší možný podiel prírodných zložiek, ktoré sú spracovávané tak, aby bol zachovaný čo najvyšší obsah účinných látok a navyše bez obsahu škodlivých syntetických látok ako sú parabény, silikóny a sulfáty. Táto certifikovaná prírodná kozmetika prináša jedinečné, účinné a funkčné produkty pre celú rodinu.

Šťavy a sirupy LEROS

Pomerne novinkou v sortimente značky Leros sú chutné šťavy či sirupy s nenahraditeľnými účinkami pre vaše zdravie. Sú lisované tradičným spôsobom z čerstvého a kvalitného ovocia od overených pestovateľov. Bez umelých farbív a konzervantov. Zázvorový shot na posilnenie prirodzenej imunity organizmu, funkčné sirupy na podporu zdravia a rôzne šťavy, ktoré si môžete zriediť vodou v ľubovoľnom pomere. Slúžia ako doplnok pitného režimu, ale aj na ochutenie čaju či letného koktailu.

 

Filter
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 24 z 148 produktov

Filter