Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, (0-6 m), 800g

Výrobca: NUTRILON

Špeciálna počiatočná mliečna výživa Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. s bielkovinou naštiepenou na menšie časti a komplexom SYNEO vhodná od narodenia.

Zobraziť viac

Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, (0-6 m), 800g
Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, (0-6 m), 800g
Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, (0-6 m), 800g

Číslo položky

5444F64A-C6CF-48C0-9B9F-AC0F43AC34BB

Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, (0-6 m), 800g

Obsah Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

počiatočná dojčenská výživa v prášku (0-6 mesiacov) 1x800g

Vhodné pre deti, ktoré majú specifické výživové potreby.

Charakteristika Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Predstavujeme vám INOVÁCIU − receptúru vyvinutú na základe pokročilého výskumu materského mlieka. Receptúra je BEZ PALMOVÉHO oleja, obsahuje naštiepenú bielkovinu, komplex SYNEO™, a tiež esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

V praktickom balení pre vás! Špeciálny plastový pásik vo vnútri obalu zaisťuje jednoduchšiu a hygienickú manipuláciu s práškom. Pre ľahké zarovnanie odmerky a presné dávkovanie. 

Zloženie Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Laktóza (z mlieka), koncentrát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje (palmový, repkový, kokosový, slnečnicový), galaktooligosacharidy (z mlieka) 9,7 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, sójový lecitín), fruktooligosacharidy 0,6 %, dihydrogénfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, olej z Mortierella alpina, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorban sodný, Bifidobacterium Breve M-16V, inozitol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ uridin 5´- monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, adenozín 5´-monofosfát, sodná soľ inozín 5´-monofosfátu, L-karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5´-monofosfátu, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, síran mangánatý, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadión, D-biotín, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín. Bifidobacterium Breve M-16V 3x107 cfu/g

Použitie Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Návod na prípravu

1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Pre zachovanie priaznivých účinkov Bifidobacterium breve dodržujte pri príprave striktne teplotu prevarenej vody do 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.
3. Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na zadnej strane). Ihneď uzavrite fľašu a krátko ju dôkladne pretrepte v zvislej polohe.
4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

100 ml Nutrilon Prosyneo 1 H.A. - Hydrolysed Advance = 90 ml prevarenej dojčenskej vody + 3 zarovnané odmerky = 276 kJ (66 kcal), 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g sušeného prášku; používajte originálnu odmerku.

Dôležité upozornenie

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko.  Nutrilon 1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počiatočné mlieko by sa malo používať len na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive ľudí alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieta. Výrobok je určený na výživu dojčiat od narodenia, pokial ich nie je možné dojčit. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do obdobia zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedených odporúčaní. Pre zachovanie priaznivých účinkov Bifidobacterium breve dodržujte pri príprave striktne teplotu prevarenej vody do 40 °C.

Dôležité rady a uchovávanie

Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Príbalový leták Nutrilon 1 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Špecifikácia

 • Forma
  Prášok
 • Balenie (g)
  800 g
 • Druh
  Počiatočná mliečna výživa
 • Riešený problém
  alergia na mliečne bielkoviny