Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, batoľacie mlieko (12+m), 800g

Výrobca: NUTRILON

Špeciálna mliečna výživa Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. s bielkovinou naštiepenou na menšie časti vhodná pre malé deti od ukončeného 12 mesiaca.

 

Zobraziť viac

Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, batoľacie mlieko (12+m), 800g
Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, batoľacie mlieko (12+m), 800g
Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, batoľacie mlieko (12+m), 800g

Číslo položky

6C221BC5-CCEC-40F1-B1E8-4BFF9C843865

Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance, batoľacie mlieko (12+m), 800g

Obsah Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Špeciálna mliečna výživa pre malé deti od ukončeného 12. mesiaca, v prášku.1x800g

Charakteristika Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Predstavujeme Vám INOVÁCIU − receptúru vyvinutú na základe pokročilého výskumu výživy v ranom veku. Receptúra je BEZ PALMOVÉHO oleja, obsahuje naštiepenú bielkovinu, komplex SYNEO™, a tiež esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Obsahuje:

 • mliečnu bielkovinu naštiepenú na menšie časti,
 • komplex SYNEO™ - kombináciu bifidobaktérií (B.breve) a oligosacharidov GOS/FOS,
 • esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku,
 • vitamíny C a D* pre podporu imunity.

Bez palmového oleja.

* Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

V praktickom balení.  Praktická dóza umožňuje komfortnú prípravu mlieka. Špeciálny plastový pásik vo vnútri obalu zaisťuje jednoduchšiu a hygienickú manipuláciu s práškom. Pre ľahké zarovnanie odmerky a presné dávkovanie.

Zloženie Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Laktóza (z mlieka), hydrolyzovaná srvátková bielkovina (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový, slnečnicový), galaktooligosacharidy (z mlieka) 9,2 %, emulgátory (estery mono− a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, lecitíny), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, hydrogénfosforečnan draselný, chlorid horečnatý, cholín chlorid, chlorid sodný, olej z Mortierella alpina, kyselina L− askorbová, chlorid draselný, inozitol, taurín, síran železnatý, Bifidobacterium breve M16− V, L− karnitín, síran zinočnatý, cytidín 5´− monofosfát, sodná soľ uridín 5´− monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenozín 5´− monofosfát, sodná soľ inozín 5´− monofosfátu, D− pantotenát vápenatý, nikotínamid, DL− α− tokoferyl acetát, sodná soľ guanozín 5´− monofosfátu, síran meďnatý, DL− α− tokoferol, retinylpalmitát, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadión, cholekalciferol, D− biotín, kyanokobalamín. 

Použitie Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Návod na prípravu

1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Pre zachovanie priaznivých účinkov Bifidobacterium breve dodržujte pri príprave striktne teplotu prevarenej vody do 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane) vlejte do vysterilizovaného hrnčeka.
2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.
3. Do hrnčeka s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na zadnej strane). Ihneď po uzatvorení hrnčka ho krátko pretrepte v zvislej polohe.
4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

100 ml Nutrilon Prosyneo 3 H.A. - Hydrolysed Advance = 90 ml prevarenej dojčenskej vody + 3 zarovnané odmerky = 272 kJ (65 kcal), 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g sušeného prášku; používajte originálnu odmerku. 

Dôležité upozornenie: Výrobok je určený na výživu malých detí od 1 roku veku. Nutrilon 3 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance 3 má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka.
Pre zdravie detí je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Mliečna výživa pre malé deti, v prášku. Pre zachovanie priaznivých účinkov Bifidobacterium breve dodržujte pri príprave striktne teplotu prevarenej vody do 40 °C.
Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené. Nevhodné pre deti do 1 roku veku.

Dôležité rady a uchovávanie

Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Príbalový leták Nutrilon 3 PROSYNEO H.A. - Hydrolyzed Advance

Špecifikácia

 • Forma
  Prášok
 • Balenie (g)
  800 g
 • Druh
  Mliečna batoľacia výživa
 • Riešený problém
  alergia na mliečne bielkoviny