Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

SUNAR

Sunar - starostlivosť sa o správnu výživu každej novej generácie heart

Mliečny tuk, ktorý je nezameniteľnou prísadou výrobkov Sunar, je druhou najzastúpenejšou zložkou materského mlieka. Obsahuje lipoproteínovú membránu MFGM, ktorá sa podieľa na príjme vitamínov, pohodovom trávení a stojí za spokojným bruškom vášho bábätka angel Vysoká energetická hodnota Sunaru prispieva k lepšej vstrebateľnosti vitamínov A, D, E a K rozpustných v tukoch.

Hlavnou ingredienciou je čerstvé farmárske mlieko a smotana od kráv zo zelených švédskych pastvín, ktoré patria do dvoch biosférických rezervácií UNESCO.

Značka Sunar dodržuje prísne štandardy pre kontrolu kvality a vybrané ingrediencie prechádzajú viac než 530 testami. Vyberte si tú správnu výživu podľa veku svojho dieťatka.

Dojčenské mlieka

Komplexná starostlivosť -Sunar Complex a Prémiová starostlivosť - Sunar Premium s ešte vyšším obsahom mliečneho tuku. Zložky v dojčenských mliekach sú pripravované podľa vzoru materského mlieka a prispievajú k rozvoju imunity, mozgu a poznávacích funkcií dieťaťa.

Detské kaše

Nemliečne kaše Sunar sú skvelým obohatením jedálneho lístka pri prechode na zmiešanú stravu. Je možné ich pripraviť s vodou alebo z akehokoľvek druhu mlieka - je len na Vás aké pre svoje dieťa vyberiete. Rovnako sú vhodné pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Sú ľahko stráviteľné, výživné, bez pridaného cukru a obohatené o vitamíny a minerálne látky.

Mliečne kaše sú pripravené z vysokokvalitných, starostlivo vybraných surovín. Obsahujú vybrané cereálie a sú obohatené o vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D. Môžete si vybrať variant s lepkom aj bez lepku.

Detské príkrmy

Značka Sunar ponúka pestrú škálu BIO detských príkrmov v pohárikoch. Ide o zeleninové a mäsovo-zeleninové príkrmy, kde je v ideálnom pomere kombinované chudé mäso, starostlivo vybraná zelenina s kvapkou extra panenského olivového oleja. Neobsahujú pridanú soľ a sú bez obsahu konzervačných látok, farbív a aróm.

Pre praktické využitie a spestrenie jedálneho lístka a desiaty Vašich detičiek sú v ponuke i detské príkrmy v kapsičke. Ide o hotové jedlá vhodné na obed, či večeru dochutené iba bylinkami bez prídavku soli. Rovnako sú to ovocné príkrmy - Sunar Do ručičky zo 100% ovocia bez priadného cukru, ktorý je prispôsobený malým detským ručičkám a je určený dojčatám a malým deťom od ukončeného 4. mesiaca. Pre deti od ukončeného 4. mesiaca sa tiež hodia Sunar BIO kapsičky v najvyššej BIO baby kvalite. Pre deti od 1 roku je tu Sunar Cool ovocie, ktorý obsahuje 100% ovocné pyré z troch druhov vyzretého ovocia vo väčšej 120g kapsičke. Sunar ovocná kašička s cereáliami predstavuje kombináciu ovocia a cereálií, ktorá zasýti a je ideálna na zoznámenie sa s lepkom.

Sušienky a snacky

Sunar sušienky a snacky pre prvé zúbky sú výborným obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a jemnej chuti sú chutnou desiatou. Ich veľkosť a tvar sú prispôsobené detským ručičkám. V ponuke sú sladké varianty (vanilkové, jahodové 🍓, jablkové a banánové 🍌) ale i zeleninové 🥕 chrumky v BIO kvalite.

Instantné nápoje

Detské instantné nápoje majú lahodnú chuť a sú obohatené o vitamín C. Môžete ich podávať dieťaťu teplé aj studené. Ideálne na rýchlu prípravu nápoja.

Výživa pre mamičky počas materstva

Sunar Gravimilk, sušený nápoj pre ženy plánujúce tehotenstvo, tehotné ženy a dojčiace matky. Je výborným zdrojom vápnika a ostatných minerálnych látok a bielkovín. Je vyrobený z plnotučného mlieka v dvoch príchutiach (vanilka a čokoláda).

Výrobky značky Sunar spĺňajú tieto podmienky:

✶ Obsahujú len výberové suroviny z ekologicky neškodných oblastí. Suroviny sa dôkladne vyberajú a pravidelne kontrolujú.

✶ Vyberajú sa za veľmi prísnych hygienických podmienok modernými výrobnými postupmi s vužitím špičkovej technológie na svetovej úrovni.

✶ Vyvíjajú sa podľa najnovších poznatkov vedy a výskumu.

✶ Neustále sa zdokonaľujú.

✶  Pri vývoji výrobkov sa kladie dôraz najmä na chuť ako základný predpoklad na vytvorenie správnych stravovacích návykov.

✶ Výrobky sledujú najnovšie trendy v požiadavkách na výživu dieťaťa:

   ☆ prítomnosťou lipoproteínovej membrány MFGM,

   ☆ prítomnosťou beta-palmitátu,

   ☆ zastúpením oligosacharidov (prebiotickej vlákniny),

   ☆ prítomnosťou LCP tukov,

   ☆ zvýšeným obsahom vápnika a vitamínu D na správny rast a vývoj kostí,

   ☆ prítomnosťou mliečneho tuku, ktorý je nositeľom lahodnej mliečnej chuti,

   ☆ vyváženým pomerom živín, ktorý zodpovedá potrebám dieťaťa vekovej kategórie, ktorá je uvedená na obale výrobku,

   ☆ zložením výrobkov, ktoré zodpovedá odporúčanému poradiu v zavádzaní vhodných potravín do jedálneho lístka dieťaťa.

Doprajte svojmu drobčekovi tú správnu výživu Sunar yes

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 24 z 151 produktov

Filter