Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

DAOSIN na histamínovú intoleranciu 60 tabliet

Výrobca: Daosin

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely (doplnok k diéte pacienta) pre diétny režim pri liečbe neznášanlivosti potravín vyvolanej histamínovou intoleranciou.

EXPIRACIA 03/2025

Zobraziť viac

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

E8504BB4-237C-4927-AF4D-6691D3809957

DAOSIN na histamínovú intoleranciu 60 tabliet

Obsah Daosin dietická potravina

DAOSIN na histamínovú intoleranciu 60 cps

Charakteristika Daosin dietická potravina

Užívanie Daosinu nahrádza nedostatok aktivity tohto enzýmu v ľudskom tele. Užitie kapsúl DAOSIN® tesne pred jedlom zvýši hladinu enzýmu DAO v tenkom čreve a tým napomáha rozkladu histamínu prijatého v strave. Histamín v strave sa tak nevstrebáva z tenkého čreva a nespôsobuje v ľudskom tele ťažkosti u ľudí so zníženou znášanlivosťou histamínu. Keďže sa enzým DAO vzhľadom na svoju molekulovú hmotnosť nevstrebáva do krvného obehu a pôsobí iba lokálne v tenkom čreve, nespôsobuje systémové nežiaduce účinky. 

Výhody Daosin:

 •  zmierňuje problémy s HIT
 •  jednoduchý spôsob užívania
 •  vhodný aj pre diabetikov či ľudí s laktózovou intoleranciou

  Hromadenie histamínu v ľudskom tele vyvoláva histamínovú intoleranciu. Pre túto chorobu je charakteristická ostražitosť pri výbere potravín, či nápojov, ktoré môžu spôsobiť nepríjemné príznaky ako napr. kŕče, hnačku, závraty, opuch nosovej sliznice či spôsobiť kýchanie.

Použitie Daosin dietetická potravina

Odporúčaná dávka: 1 kapsulu zapiť vodou 15 minút pred požitím jedla s obsahom histamínu. Maximálna denná dávka sú 3 kapsuly (zodpovedá 3 jedlám s obsahom histamínu denne).

Upozornenie

Alkohol a niektoré lieky môžu podstatne spomaľovať účinnosť enzýmu DAO. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Stabilita blistra je 3 mesiace po otvorení vrecka.

Príbalový leták Daosin dietická potravina

Špecifikácia

 • Forma
  Kapsuly
 • Riešený problém
  Intolerania