Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Biogance

BIOGANCE banner najlekaren

BIOGANCE - NAŠE HODNOTY

ÚCTA KU ZVIERATÁM

V BIOGANCE je úcta k zvieratám nevyhnutná! Preto ponúkame produkty vyrobené z organických zložiek a zložiek prírodného pôvodu. Naše produkty sú dokonale prispôsobené špecifickým potrebám každého zvieraťa. Zaručene bez parabénov, fenoxyetanolu a živočíšnych olejov , optimalizovali sme formuláciu našich produktov tak, aby spájali účinnosť a rešpekt k prírode. Samozrejme, žiadny z našich produktov nie je testovaný na zvieratách!

REŠPEKTOVAŤ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

V Biogance sú naše obaly recyklovateľné , aby rešpektovali naše životné prostredie. Zdôrazňujeme používanie neznečisťujúcich produktov a surovín, aby sme boli v súlade s naším CSR prístupom.

INOVÁCIA

Inovácia, ktorá je predchodcom hygieny a organickej a prírodnej starostlivosti o zvieratá, je jadrom našej stratégie rozvoja. Veľmi pozorne sledujeme vývoj na trhu a snažíme sa vám ponúknuť nové produkty, ktoré sú vždy inovatívnejšie .

KVALITA

Kvalita našich produktov je v BIOGANCE prioritou. Náš kvalitný tím pracuje každý deň na tom, aby vašim zvieratám ponúkol tie najlepšie produkty.

Spolu s označením ECOCERT sme teda od roku 2017 vyvinuli prvý rad produktov s označením „Ecosoin pre zvieratá“: Organissime.

Výrobný nástroj je certifikovaný ISO 22716 (Správna výrobná prax).

ZDIEĽANIE A REŠPEKTOVANIE

Sila BIOGANCE ide cez jeho tímy . Spájame naše úsilie prostredníctvom rôznych služieb, aby sme efektívne pracovali na rozvoji a udržateľnosti Biogance. Dynamika a nadšenie sú kľúčové slová, ktoré nám umožňujú každý deň sa rozvíjať v proaktívnom, príjemnom a profesionálnom pracovnom prostredí.

 

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Zobrazených 24 z 42 produktov

Filter