Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Voltaren

VOLTAREN ponúka voľnopredajné liečivé prípravky, ktoré obsahujú nesteroidné protizápalové liečivo (NSAID) diklofenak. Diklofenak pomáha zmierniť bolesť a tlmiť zápal tým, že pôsobí na princípe inhibície prostagladínov (= látky v tele, ktoré spôsobujú zápal a bolesť) a znižuje ich účinok.

Voltaren je v ponuke v štyroch rôznych formách: gél, tablety, mäkké kapsuly a náplasť. Prečítajte si, ako každá z nich pôsobí:

akcia voltaren darček k nákupu

Voltaren gél

Gély Voltaren sú určené na lokálne použitie, čo znamená, že sa nanášajú na kožu postihnutej časti tela. Diklofenak nanesený na povrchu kože následne preniká do tkanív pod kožou a pôsobí na zapálené tkanivo (napr. vo vnútri kĺbu), aby sa zmiernila bolesť, znížil opuch a podporil sa proces hojenia.

Existujú dva rôzne lieky Voltaren, ktoré možno nanášať na kožu, a každá ponúka celý rad špecifických výhod.

👉 Voltaren Emulgel obsahuje 1,16% diklofenaku vo forme gélu. Je vhodný na nanášanie 3-4 krát denne pre krátkodobú úľavu od bolesti po dobu 1 až 2 týždňov. Je klinicky dokázané, že znižuje akútnu bolesť do jednej hodiny od aplikácie.

  • 👉 Voltaren Forte 2,32 % gél obsahuje dvakrát vyššiu koncentráciu diklofenaku, teda 2,32%. Na zmiernenie bolesti a zápalu, aby ste sa mohli po úraze začať znovu normálne hýbať, ho stačí aplikovať iba dvakrát denne (po dobu 1 až 2 týždňov).
  • Voltaren náplasť

Voltaren náplasť obsahuje 140 mg diklofenaku vo forme sodnej soli. Nejedná sa o hrejivú náplasť. Obsahuje nesteroidné protizápalové liečivo (NSAID), ktoré poskytuje krátkodobú úľavu od bolesti a zápalu. Náplasť sa aplikuje na postihnutú oblasť a liečivo z nej preniká cez pokožku priamo k zdroju bolesti. Aplikujte liečivú náplasť 2-krát denne, ráno a večer.

Voltaren kapsuly a tablety

Mäkké kapsuly Voltaren Rapid 25 mg a obalené tablety Voltaren Actigo Extra 25 mg poskytujú rýchlu úľavu od bolesti.

Voltaren portfolio

Filter
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 11 z 11 produktov

Filter