Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

VetaPro

VetaPro banner Najlekaren

Pre zdravšie domáce zvieratá, staráme saNaše vysokokvalitné produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhali a podporovali šťastné a zdravé domáce zvieratá.

Spokojnosť s produktmi VetaPro pre domáce zvieratá, ktorú prejavili veterinári, lekárne, chovatelia zvierat a majitelia domácich zvierat, povzbudzujú náš tím odborníkov, aby neustále zlepšovali naše produkty, vytvárali nové a rozširovali našu výrobu v súlade s vedou a novými technológiami.

Výkonné nutraceutiká zo zdrojov, ktorým môžete dôverovať: Omega-3, SAM-e, Sinbiotiká, Sylimarín, Hydrolyzovaný kolagén typu II, Glukozamín, Boswellia, MSM atď. Pretože spolupracujeme len s dôveryhodnými dodávateľmi, môžete si byť istí vysokou kvalitou a výkonom .

Veterinárne formulované špeciálne pre potreby rastúcich a aktívnych šteniatok, gravidných sučiek, dospelých a starších psov a mačiek na podporu gastrointestinálneho zdravia, srdca, pečene, kĺbov a chrupaviek, funkciu mozgu a očí a podporu fyzickej a duševnej pohody.

Najlepšie doplnky stravy pre domáce zvieratá sú testované na kvalitu a odporúča ich váš veterinár špeciálne pre vášho domáceho maznáčika.

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Zobrazených 24 z 50 produktov

Filter