Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Recenzia osobnej váhy Tesla Smart Composition Scale

Recenzia osobnej váhy Tesla Smart Composition Scale

Myslím si, že asi neexistuje človek, ktorý by sa za svoj život aspoň raz neodvážil. Či už u lekára na prehliadke, alebo doma na osobnej váhe. Niekto je so svojou váhou spokojný viac, iný zase menej. Všeobecne asi platí, že so svojou hmotnosťou nie je spokojná takmer žiadna žena. No číslo na váhe je občas dosť zavádzajúce.

Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi Style - Tesla

Viete čo všetko spadá pod výsledné číslo, ktoré vám zobrazí váha?

Aj keď vám váha ukáže vyššie číslo, nie vždy musí znamenať, že je človek tučný, alebo dokonca obézny. Človek sa totiž váži celý. Sú v tom zahrnuté telesné orgány, voda, kosti a samozrejme aj tuk. Ten však predstavuje len určité percento z hmotnosti.

NÁŠ TIP:

Osobnú váhu Smart Composition Scale Wi-Fi Style Tesla si môžete kúpiť u nás v eshope

Pozrieť ponuku

 

Preto som sa rozhodla, že vyskúšam smart osobnú váhu, ktorá mi po odvážení v aplikácii vyhodnotí všetky tieto aspekty a zistím, ako na tom reálne som.

Rozhodla som sa pre váhu značky Tesla. Váha má vlastnú aplikáciu a môže ju používať celá rodina. Na váhe sa zobrazí iba samotné číslo v kg, no po otvorení aplikácie je všetko krásne rozpísané, dokonca je tam aj krivka ako sa hmotnosť mení v priebehu dní. 

Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi Style - Tesla

BMI index

Pri každom čísle je zaznačené, či ste v priemere, alebo pod či nad priemer. Ako prvé číalo je tam BMI index, ktorý určuje či trpíte nadváhou, podvýživou, alebo ste v norme. To je tam taktiež zaznamenané, ake netušíte aké sú intervaly pre tento index.

Ďalej je tam zaznačené, koľko by vážilo vaše telo, ak by ste odstránili všetko tuk, množstvo vody v organizme, hmotnosť kostí, svalov, množstvo vody v tele, bazálny metabolizmus a odhadnutý vek vypočítaný podľa všetkých týchto čísel.

Je celkom fajn vedieť, že aj keď si častokrát myslíte, že ste tučný, zdanie klame a vo výsledku máte všade normal alebo až podpriemer.

Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi Style - Tesla

Váha a spárovanie s aplikáciou

Spárovanie váhy s aplikácou nebol až taký problém, no samotné váženie a delenie to podľa osôb, ak ju používajú viacerí je celkom náročné a je teda jehdnoduchšie ak váhi používa len jedna osoba. Inak váhe nemám čo vytknúť, no na aplikácii by ešte mohli popracovať. Už som sa stretla aj s inými a tie boli teda oveľa prepracovanejšie a jednoduchšie na používanie.

Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi Style - Tesla

Dizajn váhy je taktiež super, moderný a tak sa hodí takmer do každej izby a nepôsobí rušivo.

Osobnú váhu Smart Composition kúpite tu