Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Všetko pre domácich miláčikov

 

Odčervovacie tablety pre psov a mačky

Odčervovanie psov a mačiek nie je jednorazová záležitosť. Aby ste chránili svojich domácich miláčikov proti parazitom, musíte odčervovať pravidelne. S odčervovacími tabletami pre psov a mačky z našej ponuky to hravo zvládnete aj doma.

Všetko pre odčervenie 〉

 

Pipety proti parazitom pre psov a mačky

Už žiadne kliešte, ani blchy! Spoľahnite sa na pipety. Jednoduchá aplikácia a zaručený účinok. Vďaka pipetám proti kliešťom a blchám sa vaši domáci miláčikovia zbavia otravných parazitov a budú pred nimi aj dlhodobo chránení.

Všetko proti parazitom 〉

 

Antiparazitárne obojky pre psov a mačky

Hľadáte spôsob, ako jednoducho a účinne ochrániť svojho psa alebo mačku pred nebezpečnými kliešťami a inými parazitmi? Antiparazitárne obojky pre psov a mačky stačí pripnúť na krk a ochrana pred parazitmi je zaručená. Obojok odpudí kliešte a blchy.

Všetky obojky 〉

 

Šampóny a spreje proti parazitom

Určite si želáte, aby bola srsť vášho psa alebo mačky zdravá, lesklá, voňavá a bez parazitov. Preto sa o ňu musíte dostatočne starať. Doprajte svojim domácim miláčikom pravidelný kúpeľ a ošetrenie srsti so šampónmi a sprejmi proti parazitom.

Všetky šampóny a spreje 〉

 

Výživové doplnky pre psov a mačky

Udržujte svoje domáce zvieratko v dobrej kondícii! Doprajte mu kvalitné výživové doplnky pre psov a mačky z našej ponuky. Postarajú sa o dostatočný prísun vitamínov a mikroprvkov, krásnu srsť, zdravú kožu, zuby, či kĺby.

Všetko pre zdravé psy a mačky 〉

 

Starostlivosť o psov a mačky

Plná miska, teplý pelech a prechádzka. Je to všetko, čo váš pes alebo mačka potrebuje? Zabúdať netreba ani na starostlivosť o chrup, zuby, či drobné poranenia kože. Aby vaši domáci miláčikovia mali skutočne všetko pre zdravý a spokojný život.

Všetko pre zdravie vášho miláčika 〉

 

Pinzety a háčiky na odstránenie kliešťov

Vybrať kliešťa svojmu psovi alebo mačke už bez problémov zvládnete aj doma. Zaobstarajte si pinzety a háčiky na odstránenie kliešťov, s ktorými je to rýchle, bezpečné a bezbolestné. A už viac nebudete musieť ísť s kliešťom k veterinárovi.

Všetko pre odstránenie kliešťov 〉

 

Starostlivosť o kone, hydinu, dobytok

Všetko, čo potrebujú vaše domáce zvieratá. Či už chováte kone, hydinu alebo dobytok, u nás nájdete výživové doplnky, vitamíny a ďalšie prípravky, potrebné pre dobrú kondíciu vašich domácich a hospodárskych zvierat.

Všetko pre zdravé hospodárstvo