Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Hračka Kong Dog Senior Granát fialový, guma prírodná, M 7-16 kg

Výrobca: KONG

Hračka pre psy KONG Senior je upravená pre potreby hry a ohrýzania u psov v seniorskom veku, je navrhnutá pre chrup a ďasná, ktoré už dlhé roky ohrýzajú.

Zobraziť viac

Hračka Kong Dog Senior Granát fialový, guma prírodná, M 7-16 kg

Číslo položky

OBC022514

Hračka Kong Dog Senior Granát fialový, guma prírodná, M 7-16 kg

Charakteristika Hračka Kong Dog Senior Granát

Hračka pre psy KONG Senior je upravená pre potreby hry a ohrýzania u psov seniorskom veku. Jedinečná prírodná guma KONG Senior je navrhnutá pre chrup a ďasná, ktoré už dlhé roky ohrýzajú. Hračka je navrhnutá tak, aby poskytovala jemné a pohodlné žuvanie a obohatenie, a uspokojila inštinktívnu potrebu hry u starších psov. Vďaka nepredvídateľnému skákaniu je dokonalou hračkou pre psy, ktoré sa stále hrajú napriek tomu, že sú už úctyhodnom veku.  Pre dlhší čas strávený hrou naplňte granulami alebo troškou arašidového masla. K zábave prispejete tiež pochúťkami KONG Snacks™ a troškou KONG Easy Treat™. Vaše múdry pes stále hľadá nové podnety? Nechajte zamraziť pre ešte dlhšie trvajúcu pochúťku.

Zloženie Hračka Kong Dog Senior Granát

100% Guma (prírodná)

Použitie Hračka Kong Dog Senior Granát

Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.