Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Apagard® Premio 100g

Výrobca: Apagard

Japonské zubné pasty s 20-ročnou tradíciou a výbornými výsledkami v prevencii zubného kazu a revitalizácii zubnej skloviny.

Zobraziť viac

Apagard® Premio 100g
  • -9 %

Číslo položky

ean-code-4987643122077

Apagard® Premio 100g

Obsah balenia Apagard® Premio:

100g

Charakteristika Apagard® Premio:

Z histórie výrobcu - spoločnosti Sangi...

V 70.rokoch získala spoločnosť Sangi od NASA patent ako nahradiť potrebné minerály, ktoré sa vytrácajú zo zubov kozmonautov počas vesmírnych misií. V roku 1980 bola ako prvá na svete vyrobená remineralizačná zubná pasta založená na hydroxyapatite a nie na účinku fluoridov. Len v Japonsku sa odvtedy predalo vyše 130 miliónov výrobkov.

Po niekoľkoročnom testovaní a výskumoch bol lekársky hydroxyapatit, ktorý vyvinula spoločnosť Sangi, schválený japonským ministerstvom zdravotníctva ako účinný prostriedok na prevenciu zubného kazu. Hydroxyapatit má vďaka výskumom tieto 3 hlavné funkcie:

1. Adsorpcia, alebo anviazanie baktérií zubného plaku počas čistenia.

2. Opravy a vyplnenie mikroskopických trhlín na povrchu zubov.

3. Obnova demineralizovaných plôch - začínajúcich kariéznych lézií.

Hydroxyapatit vytvára na sklovine ochrannú vrstvu, čím výrazne znižuje citlivosť zubov. Zabraňuje tiež minerálnemu rednutiu skloviny a zvyšuje jej priesvitnosť. Po čase používania sú tak zuby prirodzene biele a lesklé. Zubné pasty Apagard® obsahujú konchiolin v tekutej podobe, prísadu získanú z perál, ktorá dodá jasnú farbu prirodzenému lesku.

Obsahujú len minimálne množstvo abrazívnych látok!

Apagard® Premio so zvýšeným obsahom hydroxyapatitu pre efektívne prirodzené zosvetlenie a ochranu zubnej skloviny pred vznikom kazov. Najvyšší účinok a nadštadardná ochrana pred zubným kazom. Obsahuje xylitol. S výraznou mätovou príchuťou.