Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Bloom Robbins HAIR GROWTH & SCALP sérum na rast vlasov 50ml

Výrobca: Bloom Robbins

Growth & Scalp Hair serum obsahuje tie najúčinnejšie prírodné aktívne látky, ktoré sa postarajú o to, aby bola vlasová pokožka dostatočne vyživená a vlasom nič nebránilo v ich raste. Vhodné pre všetky typy vlasov.

Zobraziť viac

Číslo položky

ean-code-8588009637158

Bloom Robbins HAIR GROWTH & SCALP sérum na rast vlasov 50ml

Obsah Bloom Robbins HAIR GROWTH & SCALP sérum na rast vlasov

50ml

Charakteristika Bloom Robbins HAIR GROWTH & SCALP sérum na rast vlasov 

Vlasové sérum s obsahom rozmarínu, kofeínu, aloe vera a probiotikami. Obsahuje tie najúčinnejšie prírodné aktívne látky, ktoré sa postarajú o to, aby bola vlasová pokožka dostatočne vyživená a vlasom nič nebránilo v ich raste. Rozmarín, ktorý je hlavnou aktívnou látkou séra, je získaný pomocou CO2 extrakcie, vďaka čomu si zachová najviac organických látok. Spoločne s aloe vera a probiotikami vyživuje vlasovú pokožku, čo má za výsledok eliminovať vypadávanie vlasov. Kofeín sa postará o aktiváciu vlasových korienkov dopomáha k následnému rastu vlasov. Pravidelnou aplikáciou vlasového séra dosiahneš vlasy o akých snívaš.

  • Stimulácia rastu vlasov
  • Zníženie vypadávania
  • Výživa vlasovej pokožky
  • Posilnenie vlasov
  • Pôsobenie proti lupinám, svrbeniu
  • Vhodný aj pre citlivú pokožku
  • Nezaťažuje a nemastní vlasovú pokožku
  • Vlasové sérum je prírodné a vegánske

Použitie

Vlasové sérum si naberte s pipetkou a rovnomerne rozdistribuujte po vlasovej pokožke. Množstvo vlasového séra záleží od typu vlasov, ideálne sú 2 pipetky pre jemné vlasy a 4 pipetky pre husté vlasy. Krúživými pohybmi si ho vmasírujte do pokožky hlavy. Produkt nezaťažuje a nemastí vlasovú pokožku a je vhodný pre každodenné použitie. Vlasové sérum sa po jeho nanesení nezmýva.

Zloženie

Aqua purificata, Glycerin, Lactobacillus Ferment, Phenethyl alcohol, Xanthan gum, Caffeine, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lactic acid (pH adjuster), Parfum