Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Prírodný tuhý deodorant Natural Veil TianDe 60 g

Výrobca: TianDe

Prírodný tuhý deodorant 100% vulkanického pôvodu. Zobraziť viac

Prírodný tuhý deodorant Natural Veil TianDe 60 g
Prírodný tuhý deodorant Natural Veil TianDe 60 g

Číslo položky

1221

Prírodný tuhý deodorant Natural Veil TianDe 60 g

Prírodný tuhý deodorant Natural Veil TianDe 60 g

Natural Veil je 100% prírodný produkt vulkanického pôvodu. Pre organizmus je maximálne neškodný, pretože s porovnaním s mnohými inými deodorantami neobsahuje chlorhydrát hliníka a ostatné škodlivé chemické substancie. Kryštál alunitu, ktorý je hlavnou zložkou deodorantu,je tisíce rokov známy v Číne ako prostriedok prevencie, pre uchovanie potravín, boja s nepríjemným zápachom a rôznymi chorobami.

Spoločnosť TianDe na jeho základe vytvorila dezodorant Natural Veil, ktorého vysoká efektívnosť je garantovaná nespochybniteľnú čistotou prírodného kryštálu, ktorý sa ťaží na juhu Číny.

Je možné ho používať po holení, čím sa predchádza podráždeniu pokožky. Kryštál zastavuje drobné krvácanie a napomáha hojeniu rán. V tradičnej medicíne sa zvonka používa v podobe roztokov na oplachovanie, umývanie a vyplachovanie pri zápaloch pokožky a sliznice, je 100% prostriedok proti múčnatke a oparom, efektívne pomáha pri paradentóze a krvácavosti ďasien. 

Natural Veil odstraňuje svrbenie a opuchy po uštipnutí komárom a múch, odstraňuje nepríjemný zápach (cesnaku, rýb, aromatických látok atď.) z vašich rúk.  

Je bez zápachu, môžu ho používať tehotné ženy, dojčiace matky, alergici a chorí bronchiálnou astmou.

Použitie:

Namočte hlavičku deodorantu do vody a po kúpeli alebo po sprchovaní ním potierajte podpazušie a chodidlá, tak ako pri použití guľôčkového alebo pevného dezodorantu. Voda povrch kryštálu rozpúšťa a pokrýva pokožku tenkou vrstvou, ktorá bezpečne chráni pred baktériami. V závislosti na používaní sa kryštál postupne zmenšuje, účinky sa však zachovávajú do jeho úplného spotrebovania.  

Špecifikácia

 • Vôňa
  bez vône
 • Konzistencia
  tuhá
 • Problémy
  proti poteniu
 • Typ pokožky
  citlivá pokožka
 • Objem
  60 ml