Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

HYALURMED SPF 30 opaľovací krém 200ml

Výrobca: HYALURMED

HYALURMED ochranný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou poskytuje ochranu pred UVA aj UVB lúčmi s SPF 30 a chráni pokožku pred starnutím pod vplyvom pôsobenia slnečného žiarenia. 

Zobraziť viac

HYALURMED SPF 30 opaľovací krém 200ml

Číslo položky

B0C21A47-EA98-4AD5-AB1A-95DAC648CA53

HYALURMED SPF 30 opaľovací krém 200ml

HYALURMED Šetrný opaľovací krém s kyselinou hyalurónovou - SPF 30 

Obsah HYALURMED ochranný opaľovací krém:

1 x 200ml

Charakteristika HYALURMED ochranný opaľovací krém:

Prípravok je pripravený pomocou špeciálne vyvinutého postupu, ktorý zaisťuje vysokú ochranu s presnými hodnotami SPF a dlhdobou účinnosťou. Vysoko účinný, fotostabilný systém filtrov UVA/UVB s krycím homogénnym filtrom novej generácie SunCat MTA poskytuje spoľahlivú ochranu proti spáleniu pokožky a chráni ju pred starnutím pod vplyvom pôsobenia slnečného žiarenia. Vytvára špecifický ochranný film na koži a tým poskytuje dlhodobejšiu ochranu pokožky pred slnečným žiarením pri minimálnej koncentrácii opaľovacieho krému. Ochrana v súvislosti so sadzbami SPF a SPA je oveľa vyššia ako sú bežné úrovne. Je tolerovaná aj u tých najcitlivejších typoch pokožky, širokospektrálna ochrana pred UVA + UVB lúčmi, vodeodolný, bez oleja, bez parabénu, dermatologicky testované.

Poskytuje vynikajúcu, bezpecnú a homogénnu ochranu pred slnkom. Kyselina hyalurónová obnovuje kožné lézie, poskytuje hydratáciu, pružnost a rovnomerný lesk bez tuku. Ideálny denný opalovací krém pre tvár a telo.

Vlastnosti:

 • 100 % ochrana pokožky pred slnečným žiarením
 • Eliminuje nepriaznivé vplyvy UVA aj UVB žiarenia na kožu
 • Chráni pokožku pred predčasným starnutím
 • Vytvára na koži ochranný „štít“ v podobe tenkej vodeodolnej vrstvy
 • Aktívne hydratuje a regeneruje pokožku
 • Pomáha pokožke udržať si pružnosť, lesk a rovnomerné zdravé opálenie bez fľakov
 • Zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn

Zloženie HYALURMED ochranný opaľovací krém:

 • voda,
 • kyselina hyalurónová,
 • extrakt z aloe,
 • Bez oleja/bez parabénu/vodeodolný

Voda, C12-15 alkylbenzoát, oxid titanicitý a mastenec a cyklopentasiloxán a dimetikón, glycerín, VP / eikozénový kopolymér, etylhexylmetoxycinamát, butylmetoxydibenzoylmetán, oktylkrylén, butylénglykol, lecitín, pentylénglykol, stearát glycerínu a stearát PEG-100, kyselina hyalurónová , extrakt aloe barbadensis, hydroxyacetofenón, karbomér, fenoxyetanol, parfum.

Použitie HYALURMED ochranný opaľovací krém:

Opalovací krém by sa mal nanášat rovnomerne na suchú pokožku najmenej 20 minút pred vystavením sa slnku. Pri intezívnom opalovaní sa odporúca dostatocne nanášat opalovací krém každých 60 minút. Nadmerné slnecné žiarenie, aj pri produkte s vysokým SPF, môže byt zdravotným rizikom. Pre deti a dojcatá používajte špeciálny ochranný odev na ochranu pred slnkom a opalovacie prípravky s vysokým SPF.

Príbalový leták Hyalurmed ochranný opaľovací krém