Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery od značky ATTITUDE (SPF 30) bez vône, 20g

Výrobca: Attitude

Širokospektrálna ochrana pred slnečnými lúčmi. SPF 30. Zdravé zloženie: len minerálne a rastlinné zložky. Žiadne chemické filtre: len minerálny oxid zinočnatý bez nanočastíc. V bio-rozložiteľnom obale bez plastu. Vhodné na tvár a pery, aj pre citlivú detskú pokožku: hypoalergénne a dermatologicky testované. Nezanecháva biely film, hydratuje pokožku. Nezávisle certifikované, vegánske. Zobraziť viac

Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery od značky ATTITUDE (SPF 30) bez vône, 20g

Číslo položky

1864

Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery od značky ATTITUDE (SPF 30) bez vône, 20g

Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery od značky ATTITUDE (SPF 30) bez vône, 20g.

Naša nová séria prírodných opaľovacích tyčiniek Sunly, ktoré sa ešte lepšie nanesú a kĺzajú po pokožke, navyše s nadčasovým dizajnom v úplne biologicky rozložiteľnom obale vo forme oválu pre jednoduchšie použitie. Táto hypoalergénna, 100% prírodná, vegánska minerálna opaľovacia krémová tyčinka od značky ATTITUDE je vyvinutá špeciálne pre deti, ktorá spoľahlivo chráni ich krehkú pokožku. Táto minerálna ochranná tyčinka je vďaka svojim menším rozmerom ideálna pre tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré je potrebné chrániť pred slnečným žiarením. Vďaka praktickému spôsobu aplikácie tyčinkou nie je potrebné sa krému dotýkať. Vaše ruky tak zostanú čisté a pri aplikácii sa menej krému spotrebuje.

Opaľovacia tyčinka ATTITUDE má navyše úplne bez plastový obal, ktorý zbytočne nezaťažuje životné prostredie a je úplne rozložiteľný. Vďaka obsiahnutému kokosovému oleju a bambuckému maslu hydratuje pokožku. Je príkladom rovnováhy medzi bezpečnosťou prípravku a jeho funkčnosťou, zložky sú len minerálneho a rastlinného pôvodu. Absolútne bez parfumácie. Tyčinka vytvorí ľahkú bariéru na pokožke, ktorá účinne chráni pred UVA aj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, a to bez kontaktu so škodlivými látkami alebo chemikáliami, ktoré opaľovacie krémy často obsahujú.

Je vyrobená výhradne z biologicky rozložiteľných zložiek. Aktívnou látkou je oxid zinočnatý bez nanočastíc, ktorý ponúka širokospektrálnu ochranu. "Bez nanočastíc" znamená, že molekuly nie sú také malé, aby prenikli do krvného obehu. Oxid zinočnatý je lepší ako oxid titaničitý, ktorý sa často používa v minerálnych krémoch - oxid titaničitý je väčšinou s nanočastícami a zároveň nechráni plne pred UVA aj UVB žiarením.

Nezanecháva biely film - nie len pre tieto vlastnosti je krém v tyčinke výnimočný. Detská minerálna ochranná tyčinka je perfektná najmä, keď ste aktívni a v pohybe. Pribaľte ju so sebou kamkoľvek idete a bezpečne si užívajte slnko. Nepítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislou laboratóriou. EWG VERIFIED™: čisté zložky a zloženie, ktoré je transparentné. EWG ("EnvironmentalWorking Group") je nezávislá organizácia, ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné a prirodzene šetrné produkty. Certifikované PETA: 100% vegánske a bez krutosti. PETA („PeoplefortheEthicalTreatmentofAnimals“) je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Revolučný bez plastový obal vyrobený z biologicky odbúrateľného kartónu s certifikáciou FSC zo zodpovedne hospodárených lesov. Na výrobu produktov ATTITUDE sa používajú 100% obnoviteľné zdroje energie.

Benefity:

  • Širokospektrálna slnečná ochrana v univerzálnom odtieni, ktorá umožní pleti prirodzene žiariť SPF 30.
  • Nemastná, ľahko tonizovaná a ľahko aplikovateľná.
  • Zdravé zloženie: oxid zinočnatý bez nanočastíc, ktorý ponúka širokospektrálnu ochranu.
  • Žiadne ekotoxické chemické filtre.
  • Vegánske.
  • Nezanecháva biely film na tvári.
  • Vhodné pre citlivú pokožku.
  • Ideálne na cesty s 0% odpadom.
  • 100% rozložiteľné balenie.
  • Bez parfumácie.

Prečo bol zvolený SPF 30? SPF 30 blokuje 97,4 % UVB paprskov, zatiaľ čo SPF 50 blokuje 98 %. Vyšší SPF znamená vyššiu koncentráciu oxidu zinečnatého, ktorý môže na pokožke vytvoriť biely film a navyše má pastovitejšiu konzistenciu. SPF 50 často dáva spotrebiteľom falošný pocit bezpečia, čo môže zvýšiť riziko rakoviny. Prípravky na opaľovanie, bez ohľadu na ich úroveň SPF, by sa mali aplikovať každé dve hodiny.