Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

DUREX Extra Safe kondóm, 12 ks

Výrobca: Durex

Anatomicky tvarované kondómy DUREX Extra Safe z hrubšieho latexu a extra lubrikované pre lepší komfort a pokojnejšiu myseľ.

Zobraziť viac

DUREX Extra Safe kondóm, 12 ks

Číslo položky

4A4E009E-E8A1-4C40-9A76-A63FE3A41AD7

DUREX Extra Safe kondóm, 12 ks

Obsah DUREX Extra Safe

12 ks anatomicky tvarovaných kondómov

Charakteristika DUREX Extra Safe

Kondómy anatomicky tvarované pre jednoduchšie nasadenie a omnoho lepší zážitok.

Prezervatívy Durex Extra Safe sú navrhnuté tak, aby vám počas sexu poskytli maximálnu ochranu. Sú vyrobené z trochu hrubšieho latexu a lubrikované silikónovým lubrikačným gélom. Prezervatívy Extra Safe ponúkajú pocit väčšieho bezpečia bez toho, aby ste sa vzdali potešenia. Uvoľnite sa a choďte do toho naplno.

  • Kondóm je mechanická (bariérová) antikoncepčná metóda na ochranu pred otehotnením, AIDS a inými pohlavne prenosnými chorobami.
  • Určený na jedno použitie.
  • Extra lubrikovaný, hrubší, latexový.

Použitie DUREX Extra Safe

Prezervatív sa používa iba jednorazovo.
Prezervatív sa nasadí na stoporený penis. Prezervatív sa nasádza pred akýmkoľvek kontaktom medzi penisom a vaginálnou oblasťou. Opatrne sa odtrhne jedna strana balenia na perforovanom okraji tak, aby sa pritom nepoškodil vložený prezervatív. Prezervatív sa opatrne vyberie. Vzduch uzavretý v prezervatíve môže spôsobiť jeho prasknutie. Preto sa stlačí koniec prezervatívu medzi palcom a ukazovákom a prezervatív sa nasadí na stoporený penis tak, aby navinutie bolo na vonkajšej strane. Jemne sa odvinie po celej dĺžke penisu, pričom sa stále pridržiava jeho konček. Je potrebné sa presvedčiť, či prezervatív zostáva celý čas nasadený. Ak dôjde k jeho stiahnutiu, je treba pre ďalšie pokračovanie styku použiť nový prezervatív. Penis sa vytiahne hneď po vyvrcholení. Prezervatív sa pritom pevne pridŕža pri koreni penisu. Prezervatív sa stiahne až po úplnom vytiahnutí penisu. Použitý prezervatív sa zabalí do papierového obrúska a hygienicky sa odstráni (nesplachuje sa do toalety).

Príbalový leták DUREX Extra Safe