Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

KLORANE Šampón s BIO pivóniou 2x400ml

Šampón s výťažkom z pivónie vhodný na citlivú vlasovú pokožku, dodáva úľavu a pocit komfortu. Vďaka veľmi jemnej umývacej báze vlasová pokožka opäť získa svoju prirodzenú rovnováhu. Zanecháva vlasy jemné a hebké.

Zobraziť viac

KLORANE Šampón s BIO pivóniou 2x400ml

Číslo položky

ean-code-3282779371261

KLORANE Šampón s BIO pivóniou 2x400ml

Obsah KLORANE Šampón s BIO pivóniou 

2x400ml

Charakteristika KLORANE Šampón s BIO pivóniou 

Šampón s vysokou znášanlivosťou poskytuje okamžitý pocit upokojenia na 24 h*** už po prvom použití vďaka schopnosti mierniť podráždenie. Zloženie s fyziologickým pH dlhodobo chráni pokožku a zanecháva vlasy jemné. Šampón na vlasy, 85 % prírodné zloženie, s výťažkom z pivónie. Bez silikónov a minerálnych olejov. 

  • Určený na citlivú a podráždenú vlasovú pokožku.
  • S vysokou znášanlivosťou.
  • Poskytuje okamžitý pocit upokojenia. 
  • S fyziologickým pH dlhodobo chráni pokožku a zanecháva vlasy jemné.

Pivónia je tradične využívaná v čínskej medicíne pre jej upokojujúce schopnosti. Pre pestovanie sme zvolili druh Paeonia lactiflora Pall. pre vysoký obsah paeoniflorínu – molekuly s upokojujúcimi a protidráždivými vlastnosťami. Pestujeme ju tradičným spôsobom šetrným k životnému prostrediu v Číne, kde sa organizácia Klorane Botanical Foundation zaviazala zachovať divoko rastúce pivónie, ktoré sú v ohrození.

*85 % prírodné zloženie, 0 % silikónov a minerálnych olejov.

Upokojujúci. Pre podráždenú vlasovú pokožku. Proti svrbeniu Pivónia je tradične využívaná pre svoje upokojujúce vlastnosti. Druh Paeonia lactiflora Pall. pre vysoký obsah paeoniflorine, látka s protidráždivými, upokojujúcimi vlastnosťami a s pôsobením proti voľným radikálom. Tieto účinky boli vedecky preukázané.

Použitie

Aplikuje sa na vlhkú vlasovú pokožku, masážou sa napení. Opláchne sa čistou vodou.