Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Prírodný hygienický univerzálny čistič s vôňou lásky EKO CLEANEE 500ml

Výrobca: CLEANEE

Hygienický ekologický univerzálny čistič zložený z čisto prírodných olejov a extraktov z rastlín. Je vhodný na všetky povrchy. Vďaka svojmu zloženiu je bezpečný na styk s pokožkou a je rozložiteľný v prírode. Zobraziť viac

Prírodný hygienický univerzálny čistič s vôňou lásky EKO CLEANEE 500ml

Číslo položky

8150

Prírodný hygienický univerzálny čistič s vôňou lásky EKO CLEANEE 500ml

Prírodný hygienický univerzálny čistič s vôňou lásky EKO CLEANEE 500ml

Hygienický univerzálny čistič zložený z čisto prírodných olejov a extraktov z rastlín. Je vhodný na všetky povrchy - drevo, plast, sklo, keramiku, minerálne povrchy, textil a kožu. Možno ho využiť na čistenie kuchyne, kúpeľne, WC, všetkého interiérového a exteriérového nábytku, podlahy, dlažby ai. Je vhodný na umývanie riadu aj na čistenie ovocia a zeleniny. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom, preto zaručí hygienickú čistotu povrchov. Prostriedok je plne rozložiteľný v prírode, šetrný k povrchom a bezpečný k pokožke. Netestovaný na zvieratách.

V čom je CLEANEE ECO hygienický čistič UNIVERZÁLNY výnimočný?
- úplne prírodný čistiaci prostriedok
- povrchy v celej domácnosti alebo v kancelárii zachováva dlhodobo hygienicky chránené
- vhodný aj pre citlivú pokožku
- nevysušuje ruky
- rozložiteľný v prírode - ekologický
- hygienická čistota vyčistených povrchov - potvrdené laboratórnymi testami
- V-label Vegan certifikát

Perfektne vyčistí nábytok aj spotrebiče:
- v kuchyni
- v kúpeľni
- na toalete
- na všetok interiérový aj exteriérový nábytok
- vhodný na podlahy
- na všetku dlažbu
Všetky povrchy zanecháva dokonale čisté a oslnivo lesklé. Obsahuje prírodné saponíny a tenzidy, čím okrem čistiacich schopností dosahuje vysokú a dlhodobú účinnosť pri odstraňovaní bielkovinového zamorenia. Na ošetrených plochách vytvára mikrofilm chrániaci pred mikrobiálnou kontamináciou, zanecháva dlhodobú čistotu a neprehliadnuteľný lesk, pohlcuje nežiaduci zápach z jedla, domácich maznáčikov aj ďalších.

Použitie:

Pred použitím pretrepte. Aplikujte na znečistený povrch v celom byte alebo iných priestoroch a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom zotrite pomocou mäkkej utierky a prípadne opláchnite vodou. V prípade potreby proces opakujte.

Na aké povrchy CLEANEE univerzálny čistič použiť?
CLEANEE ECO Home hygienický čistič na všetky druhy povrchu – drevo, plast, sklo, keramiku, minerálne povrchy, textil a kožu. Vďaka svojmu zloženiu skvele čistí a nemá žiadny negatívny vplyv na povrchy ani na ľudskú pokožku.

Je použitie CLEANEE univerzálneho čističa bezpečné?
Prípravok je bezpečný k pokožke aj k prírode. Jeho biodegradovateľnosť zaručuje bezpečnosť k prírode.

Ako CLEANEE univerzálny čistič skladovať?
Skladujte pri teplotách 15–30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, chráňte pred mrazom. Produkt má 100% prírodné zloženie, a preto môže pod vplyvom teploty meniť konzistenciu a farbu, nemá to však vplyv na jeho vlastnosti. Uchovávajte v pôvodných obaloch. Použiteľné po dobu 6 mesiacov od prvej aplikácie. Prázdne obaly sú recyklovateľné.

Balenie: 500 ml s rozprašovačom

Zloženie:

VODA, KARANJA OLEJ (OLEJ Z INDICKÉHO BUKU), ĽANOVÝ OLEJ, SLNEČNICOVÝ OLEJ, REPKOVÝ OLEJ, BIO MORSKÁ SOĽ, VÝŤAŽOK Z CUKROVEJ TRTINY, KYSELINA ASKORBOVÁ, KOKOSOVÝ OLEJ.

Neobsahuje žiadne známe nebezpečné alebo karcinogénne látky. Neobsahuje umelé farbivá, penidlá (SLS alebo SLES) ani arómy.

Špecifikácia

  • Určenie
    do kúpeľne