Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Vankúšiky a perinky pre deti

Pohodlné a spokojné spinkanie vďaka zababušeniu sa do periny – poznáte to? Niektoré deti milujú práve takéto spanie. Perina im dodáva pocit bezpečia, pohodlia a tepla. Staršie deti obľubujú spať presne ako ich rodičia – hlava na vankúši, telo prikryté paplónom 🛌🏿 Akurát v menších rozmeroch. V tejto kategórii nájdete všetko, čo k takému spánku "malého dospeláka" potrebujete. 

Typy vankúšov v ponuke

1. Klasické – detské vankúše s príjemnou výplňou v sete s perinkou, prípadne detské vankúšiky s motívom či v rôznych tvaroch

2. Klinové – tzv. antirefluxné vankúše – odporúčané pre dojčatá s refluxom (regurgitáciou), poruchami trávenia, infekciou uší, nachladnutím a zápalmi dýchacích ciest. Vďaka sklonu sa dieťatko nedusí zvratkami či zatekajúcimi soplíkmi. Tento typ vankúšu je vhodný ako do postieľky, tak aj do kočíka. Z hľadiska psychomotorického vývoja detí však neodporúčame, aby dieťa na vankúši trávilo väčšiu časť dňa, pre správny vývoj je potrebné, aby ležalo aj na rovnom tvrdom povrchu.

3. Stabilizačné – tzv. fixačný podhlavník má špeciálny výklenok na hlavičku, vďaka ktorému dieťa leží na mäkkých hranách netlačí celou váhou tela na podložku, na ktorej leží. Citlivá detská hlavička je tak vďaka tomuto ergomickému vankúšiku chránená proti splošteniu.

 

Filter
-

Zobrazených 22 z 22 produktov

Filter