Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Vyčarujte si zdravé a veselé Vianoce! Poradíme s výberom darčekov

Vyčarujte si zdravé a veselé Vianoce! Poradíme s výberom darčekov

Vianoce majú byť časom radosti a pohody. Samozrejme, neodmysliteľne k nim patria i darčeky a dobrý pocit z obdarovania svojich blízkych. Neznamená to však, že sa pár dní pred sviatkami máte umárať naháňaním darčekov a nezmyselnými nákupmi! Preto vám odporúčame nakúpiť darčeky už dnes, z pohodlia domova a na jednom mieste. Krásne, hodnotné a užitočné darčeky pre celú rodinu totiž nájdete v našej lekárni.

Neviete, čo kúpiť? Vyberajte takto

Určite chcete, aby darček obdarovaného skutočne potešil. Nechcete si len „splniť vianočnú povinnosť“. Chcete naozaj vidieť radosť v očiach blízkeho. Preto darčeky vyberajte s rozumom. Ako?

  1. Stanovte si rozpočet. Aby ste sa pri výbere darčeka „držali pri zemi“, respektíve vyberali z darčekov, ktoré sú vo vašich možnostiach, vopred si stanovte rozpočet na každú osobu, ktorú sa chystáte obdarovať. Ak budete vedieť, v akých cenových reláciách sa máte pohybovať, výber vám to značne uľahčí.
  2. Spoznajte túžby obdarovaného. Veríme, že človeka, ktorému sa chystáte kúpiť darček na Vianoce, dobre poznáte. Viete však, po čom naozaj túži, čo potrebuje alebo na čo si šetrí? Aké zdravotné problémy ho trápia? Prípadne aká drobnosť by ho potešila? Je najvyšší čas to zistiť! Pri výbere darčeka vám to naozaj pomôže.
  3. Nechajte si poradiť. Ak skutočne neviete, aký darček vybrať, požiadajte o pomoc. Oslovte napríklad manžela kamarátky, ktorú sa chystáte obdarovať. Prípadne sa poraďte so súrodencami, čo by potešilo vašich rodičov...
  4. Vyberte to, čo by sa páčilo aj vám. Ak pri kúpe darčeka váhate a nie ste si istí, že je to ono, potom ho nekupujte. Zrejme to nie je ten pravý darček. Nechajte si ešte chvíľu na rozmyslenie, prípadne sa inšpirujte našimi ďalšími tipmi.

Ak vám tieto naše rady pri výbere nepomohli alebo si stále neviete poradiť s výberom, možno vám budú nápomocné konkrétne tipy na darčeky. Rozdelili sme ich pre vás do prehľadných kategórií. Veríme, že takto sa vám už skutočne podarí vybrať u nás tie najlepšie darčeky!

Koho sa chystáte obdarovať? Tipy na vianočné darčeky

Možno sa vám jednoduchšie nakupujú darčeky vtedy, ak sú usporiadané v závislosti od toho, koho sa chystáte obdarovať. Vyberáte tak len z relevantných ponúk, napríklad z darčekov výlučne pre mužov alebo pre deti. Presne takto jednoducho si môžete nakúpiť aj u nás. Aké kategórie darčekov ponúkame?

Pre mužov

tip pre muža na vianoce 2020

Kúpiť darček pre muža je väčšinou naozaj tvrdý oriešok. Vybrať darček pre muža je omnoho zložitejšie, ako kúpiť niečo pekné pre dámu. Najmä ak muž nemá nejaké špeciálne záľuby, ktorým by sa darček dal prispôsobiť.

Našťastie, moderní muži sa tiež radi starajú o svoj vzhľad a udržiavajú sa „vo forme“. Preto iste nič nepokazíte veľkým balíkom kvalitného výživového doplnku, ktorý je určený špeciálne pre pánov.

Príjemným prekvapením pre muža môže byť aj vysokokvalitný krém, ktorý sa postará o jeho pleť.

Hľadáte niečo špeciálne? Určite siahnite po sonickej zubnej kefke, napríklad v krásnom a elegantnom čiernom prevedení, ktorá je ako stvorená pre muža! A ak bude navyše „smart“, buďte si istí, že pre pánov bude dokonalým darčekom.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE MUŽOV 🧔 

 

Pre ženy

darceky pre zeny vianoce 2020

Je pravda, že darček pre dámu sa vyberá o čosi jednoduchšie. Veď každá žena doslova miluje kvalitnú kozmetiku. Takže ak neviete čo kúpiť, kozmetikou istotne nič nepokazíte. Stačí už len poznať preferencie konkrétnej dámy. Akú značku uprednostňuje? Prípadne aký je typ jej pleti?

V našej ponuke nájdete kozmetiku známych značiek ako Eucerin, či Bioderma. Okrem tradičných krémov však ponúkame napríklad aj Vitamíny na pleť Monodermá, ktoré udržiavajú mladistvý vzhľad pokožky. Práve na mladistvom vzhľade a pevnej pokožke si dámy skutočne potrpia. Preto je dobrým tipom na darček aj krém proti vráskam, prípadne kvalitný kolagén.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE ŽENY 👱‍♀️

 

Pre deti

darcek pre deti vianoce 2020

Nebudeme si klamať. Deti na Vianoce očakávajú hračky. A ak ich nedostanú, zrejme budú sklamané. Preto aj vy určite potešíte svoju ratolesť vysnívanou hračkou. Čo však ešte vybrať, aby pod stromčekom neboli len hračky?

Ak chcete deti primäť k častejšiemu umývaniu zúbkov, dobrým tipom na darček by mohla byť pekná detská zubná kefka, prípadne balíček kefky so zubnými pastami rôznych príchutí. K tomu chutné detské vitamíny a o zdravý darček máte postarané!

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE DETI 👶

 

Pre starých rodičov

Vo vyššom veku je doslova nutnosťou dbať o svoje zdravie. A vám určite záleží na zdraví vašich milovaných starých rodičov. Práve v tejto oblasti máte u nás výber naozaj bohatý.

Siahnuť môžete po rôznych výživových doplnkoch, vhodných pre seniorov. Špeciálne obľúbené je napríklad Ginko, ktoré prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a podporuje pamäť.

U seniorov však nie sú výnimočné ani bolesti chrbta. Potešiť tak môžu lieky alebo gély proti bolestiam. No v domácej lekárničke seniorov by iste nemal chýbať aj kvalitný teplomer a tlakomer.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE STARÝCH RODIČOV 👴 👳‍♀️

 

Vianočné balíčky

Či už chcete potešiť pekným darčekom niekoho z rodiny, známych alebo kamarátov, vianočné balíčky sú vždy dobrou voľbou. Ide o sety produktov za výhodné ceny, ktoré sú krásne vianočne zabalené.

Kolegov môžete potešiť napríklad peknými baleniami čajov za výborné ceny. Sme si istí, že dobrú kamarátku poteší balíček kvalitného nočného a denného krému pre krásnu pleť. Ak hľadáte darček pre mladú dámu, siahnite po kozmetike pre problematickú aknóznu pokožku.

 

VŠETKY TIPY NA VIANOČNÉ BALÍČKY 🎁

 

Darčekové poukážky

Ešte vždy ste bezradní? Chápeme, že niekedy je skutočne ťažké vybrať dobrý darček. Nezúfajte. V posledných rokoch sú totiž mimoriadne obľúbeným darčekom rôzne darčekové poukážky. Obdarovaný si tak môže kúpiť to, čo skutočne chce alebo potrebuje. U nás ich môžete zakúpiť v rôznych cenových reláciách – 10€, 20€ alebo 50€.

Darčeky podľa výšky vášho rozpočtu

Ak si pred výberom darčeka stanovíte rozpočet, bude váš výber omnoho jednoduchší. U nás môžete vyberať darčeky aj podľa cenových relácií.

Do 20 Eur

Aj za takúto nízku cenu si u nás viete vybrať naozaj kvalitné a pekné darčeky. Či už sú to kvalitné zubné kefkybalíčky kozmetiky pre rôzne typy pokožky alebo výživové doplnky. Jednoducho darčeky, ktorými určite nemôžete nič pokaziť.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY DO 20€ 💰

 

Do 50 Eur

Za takúto sumu u nás nakúpite darčeky naozaj pre každého. Chcete obdarovať čerstvých rodičov? Vyberte pre nich detskú pestúnku, s ktorou budú mať svoje bábätko vždy pod kontrolou. Alebo siahnite po kvalitnej elektrickej zubnej kefke, ktorá poteší rodičov, či partnera alebo partnerku. Prípadne potešte náročnú dámu, ktorá sa rada stará o svoju pleť s kvalitnou kozmetikou.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY DO 50€ 💰

 

Nad 50 Eur

S vyšším rozpočtom máte možnosti na nákup darčeka prakticky neobmedzené. Siahnuť môžete napríklad po luxusnej kozmetike značky Medik8 pre dokonalú starostlivosť o pleť. Vybrať môžete aj z množstva zdravotníckych pomôcok. Či už sú to elektrické zubné kefkyirigátory, tlakomery alebo teplomery.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY NAD 50€ 💰

 

Nie ste si istí, či sú tieto darčeky dostatočne hodnotné? Tak si položte otázku. Čo je hodnotnejšie ako zdravie? A presne takéto darčeky, ktoré sú určené pre zdravie a krásu, nájdete v našej lekárni.