Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Tipy na Vianočné darčeky pre celú rodinu

Tipy na Vianočné darčeky pre celú rodinu

Pomôžeme vybrať Vianočný darček pre každého

Od čarovnej štedrovečernej večere a úsmevu pri vianočnom stromčeku nás delí naozaj chvíľa. Nenechávajte si nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu, aby ste sa vyhli stresu! Pozrite sa na naše tipy na najkrajšie vianočné darčeky.

 

Najkrajšie vianočné darčeky pre ženy


Kúpiť vianočné darčeky sestremamičke alebo manželke sa niekedy môže javiť ako ťažký oriešok. Zdá sa vám, že už všetko majú? Určite nie a sme si istí, že sa im dá vybrať taký, ktorý pohladí dušu a prinesie veľa radosti. Jedným z najlepších riešení sú vianočné balíčky. Pre ženy je vždy veľká udalosť, keď môžu objavovať kozmetiku. Tá predsa nikdy nebude nudná a používa sa každý deň. Na mladú a krásnu pleť sú tu balíčky od Vichy, Eucerin, Bioderma alebo Medik8. Na vlásky myslela značka Klorane, ktorá si vás získa vôňami ako mango alebo ylang ylang.

Vianočne naladené bývajú aj rôzne výživové doplnky. Mnohí ľudia si ich počas roka kupujú a obľubujú ich, preto sú ako vianočný darček skvelou voľbou, ktorou nič nepokazíte. Stačí sa len nenápadne opýtať, čo to užívajú, keď sa tak dobre cítia a je to. Ženy určite neodolajú kolagénu Zeen či kapsuliam Monoderma, ktoré im zaručia pleť bez vrások. Vianočné balíčky tak určite nebudú nudné.

Ak sme vám nedali dosť zaujímavých nápadov, tak máme ešte jeden. Vieme si predstaviť, že nie každý má presne vyhranený vkus, do ktorého sa dá trafiť. Preto sú tu darčekové poukážky v rôznej hodnote. Dajte ich do peknej červenej obálky alebo na obyčajnú nalepte peknú vianočnú samolepku a je to. Obdarovaný si sám vyberie, po čom najviac túži.

 

 

Niečo skvelé aj pre pánov


Vyberanie darčekov pre mužov môže byť zábava i postrach. Niekedy chýba skvelý nápad a bojíte sa, či to nebude krok vedľa. Dôležité je preto nájsť niečo, čo nebude hneď po Vianociach len tak ležať v skrini. Vianočný darček pre mužov môže byť napríklad sonická zubná kefka. Nielenže dobre vyzerá, ale o chrup sa postará priam dokonale. Čoraz populárnejšie sa stávajú aj ústne irigátory, teda ústne sprchy. Spolu so sonickou kefkou sa tak postarajú o čistotu zubov a celkové zdravie ústnej dutiny. To bude ešte len pochvala od zubára.

Svoje vianočné balíčky si určite zaslúžia aj páni. Časy, kedy im stačilo len mydlo, sú dávno preč. Urobte im radosť balíčkom starostlivosti po holení od Eucerin alebo bieliacou sadou na zuby Swissdent. Vysokokvalitné produkty v pekným vianočných obaloch budú milým prekvapením. Ak si nie ste istí tým, či by kozmetiku míňali, pestrá je aj ponuka výživových doplnkov. Cemio Kamzík pre zdravé kĺby a šľachy, Red3 na potenciu  a prostatu, Ginko pre pamäť alebo Koenzým Q10 pre zdravé srdiečko sú navyše balené v pekných dózach, ktorým sa doma nájde využitie.

 

 

Darčeky pre deti, z ktorých budú mať radosť aj mamičky


Máte doma detičky, ktoré nie sú veľkí jedáci? Dostať do nich všetky vitamíny, ovocie aj zeleninu, aby boli zdravé a silné, môže byť potom problém. Pre deti môžete kúpiť vegánske želé v tvare rôznych rozprávkových postavičiek. Obsahujú dôležité vitamíny a vďaka lahodnej chuti ich deti budú obľubovať. Ak majú radšej Marťankov, tak k nim dostanú aj parádne vesmírne svetlomety na veselé hry.

Na ich citlivú a jemnú pokožku myslí značka Bioderma, ktorá zostavila vianočné balíčky z tých najlepších kúskov. Keď bude ich pokožka ako v bavlnke, ich šťastný úsmev bude na nezaplatenie.  Najmä mamičky ocenia kvalitné baby monitory, ktoré im umožňujú spoľahlivé spojenie s bábätkom, ktoré je v jeho izbe. 

 

 

Vianočné darčeky pre seniorov


Výber darčekov pre vášho starého otca a mamu môže byť naozaj zmysluplný. Krásne vianočné darčeky im môžu pomôcť zlepšiť kvalitu života. Skvelou voľbou môžu byť rôzne výživové doplnky, ktoré posilnia kĺby, šľachy a ukážu, aké je to žiť bez bolesti. Vhodné vianočné darčeky pre seniorov môžu byť aj zaujímavý pomocníci. Zíde sa im napríklad tlakomer, aby si svoj tlak starostlivo strážili. 


 

 

 

"Zaujali vás naše tipy na najkrajšie vianočné darčeky pre celú rodinu? Veríme, že ste medzi nimi našli zaujímavú inšpiráciu pre každého."