Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Tipy na Valentína 2022

Tipy na Valentína 2022

Ak máte to šťastie a vedľa seba máte osobu, ktorú milujete, isto si lásku prejavujete každý deň. Prostredníctvom milého slova, bozku, či pohladenia. Sviatok Sv. Valentína je však skvelá možnosť, ako lásku prejaviť aj iným spôsobom. Možno pekne stráveným dňom alebo krásnym darčekom. Prinášame vám zopár tipov, ako si deň zamilovaných môžete užiť a čím obdarovať svojho blízkeho.

Spríjemnite si sviatočný deň

Radi by ste si tento sviatok trošku ozvláštnili? Popustite uzdu svojej fantázii a prebuďte v sebe romantickú dušu! Pripravte si príjemný večer so všetkým, čo k tomu patrí. Začnite večerou pri sviečkach, potom si doprajte vzájomnú masáž alebo spoločný kúpeľ...

V romantickom duchu sa však môže niesť celý deň. Vyberte sa na prechádzku do prírody, navštívte miesta, kde ste sa stretávali na začiatku vášho vzťahu alebo zoberte svoju polovičku na miesto, ktoré už dávno túži navštíviť.

Valentínsky darček. Čo vedieť pred jeho kúpou?

Nezaškodí, ak si ešte pred dňom zamilovaných s partnerom poviete, či si darčeky dávať budete alebo nie. Predídete tak sklamaniu a nepríjemným prekvapeniam. Najmä ak ste spolu len krátko a netušíte, aký vzťah má partner/ka k tomuto sviatku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete množstvo produktov vhodných ako darček na Valentína. Prezrite si našu ponuku.

Nie každý totiž deň zamilovaných oslavuje alebo si ho pripomína. Niekto ho jednoducho ignoruje a považuje za bežný deň. Dohodnite sa teda, či si dáte darčeky, strávite romantický večer vo dvojici alebo to bude pre vás bežný deň.

Veď ako by ste sa asi cítili, ak by ste darček dostali, ale nedarovali? A ako by sa v tejto situácii cítil váš partner? Nie je nič zlé na tom, ak sa vopred dohodnete. Ak si darčeky dávať budete, je vhodné sa dohodnúť aj na tom, či pôjde o drobnosti alebo hodnotnejšie dary. Avšak myslíme si, že sviatok sv. Valentína nemusí byť len o daroch. Úplne postačí menší, ale aj tak užitočný a krásny darček.

 

tipy-na-valentina-2022-pre-manzelku-a-manzela

Aký darček vybrať?

Uvažujete o romantickej klasike? Potom môžete vyberať z týchto darčekov:

  1. Hand made darčeky. Nemusíte byť ani príliš zruční. Stačí, ak napíšete pekné vyznanie lásky alebo vyrobíte „valentnínku“ povedzme z vašej spoločnej fotografie.
  2. Kytica. Áno, hodí sa aj pre pánov. Veď kytica nemusí byť len z kvetín. Pripravte mu napríklad kyticu z jeho obľúbených pochutín. Aj dámu iste poteší kytica z cukroviniek, či ovocia. Inšpirácie nájdete na webe.
  3. Sladký darček. Ak nie ste práve typ na ručne vyrobené darčeky, siahnite jednoducho po obľúbenej cukrovinke svojej polovičky a pripojte vyznanie lásky.
  4. Zážitkové darčeky. Túži váš priateľ/ka po bungee jumpingu alebo skoku s padákom. Darujte jej zážitkový darček. Samozrejme, vo dvojici!
  5. Šperky. Môžete si byť istí, že takýmto darčekom (aspoň pre ženu), určite nič nepokazíte. Ženy totiž šperky proste milujú.

Darčeky pre zdravie a krásu

Ak klasické darčeky považujete za zbytočné a romantické drobnosti vám nie sú po chuti, vyberte užitočnejší darček. Niečo pekné určite nájdete v našej ponuke.

Napríklad darčeky, kvôli ktorým nemusíte siahať hlboko do peňaženky, no sú užitočné a neskončia kdesi pohodené. Naopak, vášmu partnerovi alebo partnerke pomôžu k zlepšeniu zdravia, či k podpore krásy. Pripravili sme pre vás zopár zaujímavých tipov.

Tipy na valentínske darčeky pre dámy

valentin pre ženu 2022

O tom, že dámy rady dbajú o svoj vzhľad, netreba pochybovať. Preto vašu milovanú iste poteší kvalitná dekoratívna kozmetika a kozmetika pre starostlivosť o vlasy a pokožku celého tela. (Pozrieť TU.)Vybrať si môžete z množstva známych značiek.

 

Za pozornosť stoja iste aj doplnky výživy. Dámy potešia tie, ktoré zlepšia kvalitu ich pokožky, nechtov a vlasov.

Z praktickejších a veľmi užitočných darčekov môžete zvoliť napríklad vitamíny a výživové doplnky na podporu imunity, či riešenie rôznych zdravotných problémov.

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE DÁMY 👱‍♀️ 

 

Tipy na valentínske darčeky pre pánov

valetin pre muža 2022

Pekné darčeky u nás vyberiete aj pre pánov. Podobne ako dámy, aj ich iste poteší kvalitná kozmetika. Pretože aj mužská pleť si zaslúži poriadnu starostlivosť. Krémy, ktoré nájdete v našej ponuke, budú určite to pravé.

A čo tak výživové doplnky? Výber je bohatý. Váš partner možno uvíta doplnky výživy na podporu erekcie. (Pozrieť TU.)

 

 

 

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE MUŽOV 🧔 

 

 

Tipy na darčeky pre oboch

V ponuke však máme aj darčeky pre páry, ktoré vám môžu spríjemniť vaše spoločné romantické chvíle. Vyberte napríklad niektorý z voňavých éterických olejov, ktorý pomôže vytvoriť dokonalú valentínsku atmosféru. Pridajte ho do kúpeľa alebo aróma lampy a užívajte si vôňu, ktorá nabudí vaše zmysly.

Ak plánujete zmyselnú masáž, nezabudnite na vhodný masážny krém alebo olej s príjemnou vôňou.

A pravdaže, po ruke by ste mali mať aj pomocníkov na intímne chvíle ako lubrikačný gél, či kondómy. Veď valentínsky večer je predsa o prejavoch lásky!

 

Nech sa páči pár tipov Najlekren.eu na Valentína 2022:

 

tipy na valentina 2021