Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Sanytol – bojovník za čistý a zdravý domov

Sanytol – bojovník za čistý a zdravý domov

Túžite mať dokonale čistý domov bez plesní, vírusov a baktérií? No zároveň vám vadí nepríjemný zápach chlóru? Ide to aj inak. Dosiahnuť dokonalú čistotu sa dá aj bez chlóru. Pomôžu vám dezinfekčné produkty značky Sanytol.

Prečo práve Sanytol?

Sanytol pôvodne vyrábal dezinfekčné prostriedky pre nemocnice. No v súčasnosti je jedným z popredných výrobcov rôznych typov dezinfekčných produktov pre domácnosti.

Prečo sa rozhodnúť práve pre Sanytol? Okrem spomínanej príjemnej vône bez chlóru, je tu aj niekoľko ďalších predností Sanytolu:

  • Mimoriadne účinná a bezpečná dezinfekcia
  • Trojitý dezinfekčný účinok – Sanytol ničí baktérie, plesne a vírusy v súlade s európskymi a medzinárodnými hygienickými normami
  • Vhodný na rôzne druhy povrchov – nepoškodí ich a nezanechá škvrny
  • Množstvo produktov – na čistenie domácnosti, dezinfekciu bielizne, až po dezinfekciu rúk

dezinfekcia ruky

Náš tip:

V našej ponuke nájdete široké portfólio výrobkov značky Sanytol. Prezrite si našu ponuku.

O tom, že dezinfekcia povrchov v domácnosti je naozaj nutná, snáď v dobe šírenia koronavírusu ani netreba hovoriť. Riziko rôznych nákaz hrozí aj od domácich zvierat. Zraniteľné sú najmä deti. Preto dbajte, aby bola vaša domácnosť bezpečná a hygienicky čistá.

Ako pomôže Sanytol v domácnosti

Aby bola domácnosť naozaj čistá a dezinfikovaná, čistite najmä tieto miesta, kde je najviac baktérií a vírusov:

  1. Kľučky a vypínače - prvá vec, ktorej sa dotknete po návrate domov. Je teda pochopiteľné, že sa tu usádza množstvo nečistôt, baktérií a vírusov. Pravidelne preto používajte Sanytol univerzálny čistič, ktorým kľučky, zábradlia a vypínače v domácnosti dezinfikujete.
  2. Kúpeľňové a kuchynské batérie - aby ste zabránili šíreniu baktérií a vírusov, použite Sanytol na kúpeľňu a vodný kameň. Dezinfikujte batérie, dlažbu, ale tiež WC splachovač a dávkovač mydla.
  3. Elektronika - k najviac znečisteným patria ovládače od TV a klávesnice počítačov. Pravidelne by ste ich mali dezinfikovať. Použite Sanytol univerzálny čistič alebo Sanytol dezinfekčné obrúsky.
  4. Podlahy - najmä ak máte domácich miláčikov, podlahu nestačí len umyť. Musíte ju dezinfikovať. Do vedra s vodou pridajte Sanytol na podlahy.
  5. Odevy - znečistené sú najmä ručníky. Preto ich nestačí prať iba s použitím pracieho prostriedku. Do každého prania pridajte Sanytol na pranie.

Samozrejme platí, že po návrate domov si musíte umyť ruky dezinfekčným mydlom, aby ste baktérie a vírusy nešírili ďalej vo vašej domácnosti. Ideálne je, ak ešte pred príchodom domov použijete Sanytol gél na ruky, ktorým si ruky dezinfikujete.

 

sanytol dezinfekcia