Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Na to, aby sme mali krásnu pleť, nestačí len čistá voda. Áno, aj umytie čistou vodou je lepšie ako žiadne, no nikdy nie je vyčistená dôkladne. Odporúča sa každý ráno a večer pleť vyčistiť gélom a opláchnuť vodou. Micelárnu vodu je potrebné tiež VŽDY zmyť. No aby bola pleť naozaj krásna, je potrebné pridať aj doplnkovú starostlivosť. Pod pojmom doplnková starostlivosť rozumieme masky.

Doplnková starostlivosť o pleť

Masky a pílingy používame, aby sme sa zbavili určitého cieleného problému. Napríklad ak trpíme akné, používame masky s rôznymi AHA a BHA kyselinami.

NÁŠ TIP:

Pleťovú masku a píling v jednom značky Gallineé nájdete v našej ponuke

Pozrieť ponuku

Ak trpíme nedostatočnou hydratáciou, tak do rutiny pridáme 2 – 3 krát týždenne skvelú hydratačnú masku, atď. Samozrejme, masky vieme aj striedať a kombinovať podľa toho, čo nás momentálne trápi.

Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Maska a píling Gallineé

Ja som sa teda rozhodla, že skúsim masku a píling v jednom od značky GalineéGalineé je značka, ktorá prišla na trh s produktami s unikátnym zložením, ktoré obsahujú probiotiká, prebiotiká a postbiotiká. Vďaka tomu dodávajú pleti baktérie, ktoré sa starajú o našu pleť. Pleť je krásne rozžiarená a póry sú viditeľne menšie.

Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Moja skúsenosť s maskou a pílingom Gallineé

Bola som zvedavá na túto masku a veľa som od nej očakávala. Poviem vám, vôbec nesklamala. Už po prvom použití som bola totálne nadšená tým, akú super jemnú pleť mám.

Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Ja tento produkt používam výlučne ako masku. Natriem v tenkej vrstve na vyčistenú pleť a nechám pár minút pôsobiť a potom umyjem. Obsahuje drobné čiastočky, ktoré pri umývaní pôsobia ako píling a tak pleť aj jemne exfoliujú.

Okrem spomínaných druhov prospešných baktérií, obsahuje aj biely íl či kyselinu mliečnu. Neobsahuje silikóny, parabény, farbivá a je z 97% prírodného pôvodu. Každý týždeň sa teším na deň keď ju znovu použijem.

Pleťová maska a peeling Gallineé - kúpite tu

Kristína Maricáková

Kristína Maricáková
Volám sa Kristína a vyštudovala som farmáciu na Univerzite Komenského v Bratislave a venujem témam o zdraví a liekoch. Veľmi rada čítam, cestujem, fotografujem, pečiem a spievam. Rada skúšam nové veci, hlavne čo sa týka kozmetiky.
Viac o mne ➡