Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Recenzia Batohu Halftime Black - Under Armou

Recenzia Batohu Halftime Black - Under Armou

Na ruksak sa asi nedá písať nejaká obsiahla recenzia, ale aj tak by som vám rada predstavila jeden taký, ktorý si veľmi rýchlo získal moje srdce.

Ja som dosť praktický typ, hlavne ak ide o výlety a preto chcem mať vždy po ruke všetky potrebné veci ako napr. vodu, nejaký snack, dáždnik, doklady, peniaze a externú nabíjačku. Už som sa párkrát "spálila" keď mi niečo z toho chýbalo. Veď to asi poznáte, že napr. nosíte dáždnik 3 dni vkuse, tak ďalší deň ho vyložíte lebo veď hlásia teplo a vezmete si malú kabelku, no vtedy samozrejme leje.

NÁŠ TIP:

Batoh Halftime Black - Under Armour nájdete v našej ponuke

Pozrieť ponuku

Preto som sa rozhodla, že potrebujem ruksak, ktorý bude akurát veľký aby tam vošlo toto všetko, no nie taký veľký, aby pôsobil na výletoch nevkusne. Po peknom ruksaku som pokukovala už keď som bola v septembri v New Yorku, no žiaden ma natoľko neohúril, aby som si ho kúpila.

Batoh Halftime Black - Under Armour

Svoj vysnívaný ruksak som po dlhom hľadaní našla tu na najlekaren.eu - Batoh Halftime Black - Under Armour. Vojde tam všetko čo potrebujem a ešte niečo naviac. Napríklad kniha :D lebo ani tá nesmie chýbať.

Recenzia - Batoh Halftime Black - Under Armour

Prvú cestu s ním som absolvovala do Benátok, a keďže šlo o nízkonákladový výlet, tento ruksak som využila ako malú príručnú batožinu. Na predĺžený víkend sa mi tam akurát všetko vošlo, a ulicami Benátok som si vykračovala vo veľkom štýle.

Takýto ruksak na všetko aby sa zároveň aj vošiel do lietadla som naozaj hľadala veľmi dlho. Som preto rada, že ho konečne mám a môžem cestovať pohodlne. Má praktické široké ramienka a preto z neho vôbec nebolí chrbát. Samozrejme ak ho plný nenosíte celý celučký deň. Za mňa skvelá voľba ak hľadáte niečo čo sa dá použiť ako malá príručná batožina.

Kompletná ponuka športových tašiek

Kristína Maricáková

Kristína Maricáková
Volám sa Kristína a vyštudovala som farmáciu na Univerzite Komenského v Bratislave a venujem témam o zdraví a liekoch. Veľmi rada čítam, cestujem, fotografujem, pečiem a spievam. Rada skúšam nové veci, hlavne čo sa týka kozmetiky.
Viac o mne ➡