Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Prečo je elektrická zubná kefka lepšia než bežná zubná kefka?

Prečo je elektrická zubná kefka lepšia než bežná zubná kefka?

Elektrická zubná kefka je moderná

Po zdravých zuboch a žiarivom úsmeve túži asi každý. K zubárovi nechodíme s veľkou obľubou a radšej sa o svoj chrup staráme najlepšie, ako len môžeme.

Elektrická zubná kefka zažíva dosť veľký boom a môžete ju vidieť v reklamách v časopisoch aj v televízii. Najskôr sa predávali rotačné, dnes sú populárnejšie sonické zubné kefky.

Sú trochu iné a fungujú na základe vibrácií, ktorých je za minútu 16 000 až 42 000. Takýto pohyb dokáže naše zuby najlepšie vyčistiť a zbavuje ich zubného povlaku, ktorý spôsobuje zubný kameň a zapálené ďasná.

Zuby čistí lepšie

Zubári radia, aby sme si zuby umývali aspoň dva razy denne. Niektorým ľuďom sa to darí aj po každom jedle, čím prispievajú k lepšiemu stavu ústnej dutiny.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete široké portfólio produktov na dentálnu hygienu. 

Prezrite si našu ponuku.

Nie každý ovláda správnu techniku čistenia zubov a stane sa, že ich jednoducho nedokáže dôkladne umyť. Sonická elektrická zubná kefka vám pomôže, aby bolo každé umývanie zubov úplne správne. Jej vysokofrekvenčné vlny odstránia aj ten najhorší povlak a budete mať z toho dobrý pocit. Umývanie je ľahké, nemusíte na ňu vôbec tlačiť a všetku prácu urobí na vás.

Nezabudnite na medzizubné priestory

Ani tá najlepšia elektrická zubná kefka nedokáže zázraky a nemali by ste preto zabúdať ani na pravidelné čistenie medzizubnáý priestorov.

Zubná niťkefka alebo ústna sprcha vytvoria s elektrickou zubnou kefkou zohratú dvojicu a vy sa budete spokojne usmievať. Cenovo je trochu drahšia, ale prináša so sebou veľké výhody!

Zdravé zuby nepotrebujú zásah zubára, takže na tom ušetríte nemalé peniaze. Na preventívnej prehliadke tak bude omnoho veselšie.

Kristína Maricáková

Kristína Maricáková
Volám sa Kristína a vyštudovala som farmáciu na Univerzite Komenského v Bratislave a venujem témam o zdraví a liekoch. Veľmi rada čítam, cestujem, fotografujem, pečiem a spievam. Rada skúšam nové veci, hlavne čo sa týka kozmetiky.
Viac o mne ➡