Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Najlepší priateľ vášho dieťaťa? Predsa odrážadlo!

Najlepší priateľ vášho dieťaťa? Predsa odrážadlo!

Dopriali ste už svojmu dieťaťu detské odrážadlo? Nielenže je to skvelá zábava, ale tiež pohyb, ktorý je pre zdravie dieťaťa nevyhnutný. Že práve vhodné odrážadlo hľadáte? Poradíme vám, ako a ktoré si vybrať.

Ako vybrať dieťaťu správne odrážadlo?

Predpokladáme, že vaši najmenší vyberajú najmä podľa farby alebo motívu, ktorý je na odrážadle namaľovaný. No vy by ste k tomu mali pristupovať zodpovednejšie. Čo je potrebné si všimnúť a na čo sa zamerať, keď vyberáte detské odrážadlo?

NÁŠ TIP:

V našej ponuke nájdete širokú ponuku detských odrážadiel

Pozrieť ponuku

  • Pre aký vek je určené. Nie všetky detské odrážadlá majú rovnakú veľkosť. Vybrať si môžete odrážadlo pre najmenších, teda od 1 roka. Potom detské odrážadlo od 2 rokov a napokon pre staršie deti od 3 rokov. To najväčšie vám zrejme vydrží, až kým ho nevymeníte za klasický detský bicykel (spočiatku iste aj s pomocnými kolieskami).
  • Či má odrážadlo brzdy. Čo je dosť dôležité najmä u väčších detí. Aj keď brzdia spravidla nohami, pri väčšej rýchlosti alebo jazde z kopca nemusí byť brzda vôbec na škodu.
  • Plocha na nohy. Je výhodou, ak odrážadlo má aj plochu, kde sa dajú položiť nôžky dieťaťa. Je to veľmi pohodlné, ak dieťa naberie istú rýchlosť a chce sa pohodlne viezť.
  • Typ kolies. Vybrať si môžete spravidla z penových kolies, klasických kolies s dušou alebo plastových kolies.
  • Váha odrážadla. Určite platí, že čím ľahšie, tým lepšie. Aj pre samotného jazdca, čiže pre dieťa. Ale aj pre rodiča. Je totiž predpoklad, že odrážadlo bude často nosiť v ruke.

KINDERKRAFT Space Pink

Aj keď sú detské odrážadlá spravidla kovové, čoraz modernejšie a obľúbenejšie sú aj drevené odrážadlá.

Najlepšie odrážadlo pre dievčatko? KINDERKRAFT Space Pink

KINDERKRAFT Space Pink

Je predpoklad, že odrážadlo budete vyberať aj podľa farby. Ak nie vy, tak malý jazdec určite! A ako to už býva, chlapci majú najradšej zelené alebo modré odrážadlá, zatiaľ čo dievčatá dajú iste prednosť ružovej! Ideálne odrážadlo pre dievčatko je Kinderkraft Space Pink.

KINDERKRAFT Space Pink

Prečo? Spája v sebe to najlepšie, čo odrážadlo môže ponúknuť. Prekvapí jeho nízka cena, ktorá mu však neuberá na kvalite. Odrážadlo má nízku váhu, penové kolesá bez duše, plochy na detské nôžky, disponuje brzdou a dokonca má aj košík a zvonček. Samozrejmosťou je moderný dizajn a ružovo čierna farebná kombinácia, ktorú si dievčatá zamilujú.

Detské odrážadlo KINDERKRAFT Space Pink