Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Dokonalý Valentín? Užite si ho s našimi tipmi!

Dokonalý Valentín? Užite si ho s našimi tipmi!

Patríte k milovníkom Sviatku sv. Valentína? Alebo ste skôr z tých, čo ho len „pretrpia“ a nijako neoslavujú? Či už ste v šťastnom vzťahu alebo single, s našimi tipmi si Valentína určite užijete!

1. Sviatočná večera

Vraví sa, že láska ide cez žalúdok. A tak, či už ste práve zamilovaní alebo nie, určite by ste si mali pripraviť chutné valentínske menu. Doprajte si to, čo máte najradšej vy alebo vaša polovička.

Nezabudnite tiež na romantické servírovanie. Ozdobte stôl kvetmi, či srdiečkami. A ak ste single, na večeru pozvite dobrých priateľov alebo rodinu.

2. Romantika vo dvojici

V dnešnej uponáhľanej dobe nám na prejavy lásky ostáva akosi málo času. A preto, špeciálne v tento deň, nezabudnite urobiť pre svoju lásku niečo naozaj príjemné a romantické. Ak chcete stráviť večer doma vo dvojici, doprajte si vzájomnú masáž.

Vhodný masážny olej, napríklad s výťažkom z levandule, prispeje k uvoľneniu tela, aj duše. Takáto masáž určite navodí dokonalú romantickú atmosféru.

3. Drobný darček

Aj tu platí, že nemusíte byť vo vzťahu, aby ste mohli niekoho obdarovať a byť obdarovaní. Veď potešiť môžete kohokoľvek, na kom vám záleží. Či si vymeníte drobnú pozornosť s dobrou priateľkou, kolegami v práci alebo rodičmi, je len na vás.

Okrem sladkých prekvapení alebo kvetov určite poteší aj kvalitná kozmetika, prípadne vhodné vitamíny alebo doplnky výživy. Darček predsa nemusí byť drahý! Stačí, ak je darovaný z lásky.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete bohatú ponuku darčekov na Valentína. Pozrite sa tu.

4. Atmosféra, ako sa na Valentína patrí!

Že k tomuto sviatku patria srdiečka, kvety, veľa červenej a ružovej, vám určite pripomínať netreba. Tak to všetko použite! Kedy, ak nie práve na Valentína?

Ozdobte domácnosť červenými balónikmi, srdiečkami, kvetmi, konfetami... Do aróma lampy nakvapkajte éterický olej s relaxačnými účinkami a príjemnou vôňou, pripravte si (spoločný) kúpeľ, pustite romantický film alebo hudbu. Takto vyčaríte tú pravú valentínsku atmosféru.

Nezabúdate, že Valentín nemusí byť len o láske medzi partnermi. Nádherný deň si môžete užiť prakticky s kýmkoľvek. A dokonca aj osamote! Veď milovať by sme mali v prvom rade samých seba.