Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdieľať

Ako vybrať vhodné vianočné darčeky? Poradíme vám!

Ako vybrať vhodné vianočné darčeky? Poradíme vám!

Sú pre vás každoročné nákupy vianočných darčekov doslova nočnou morou? Už to tak nemusí byť! Veď Vianoce majú byť najmä časom pokoja a pohody. Spoľahnite sa na nášho poradcu pri nákupoch vianočných darčekov, kde nájdete množstvo inšpirácií. Ľahko vyberiete darčeky nielen pre členov rodiny, ale aj pre priateľov.

Aký by mal byť vianočný darček?

Vianočný darček by mal byť hodnotný. Nie, nemyslíme tým, že musí stáť stovky eur. Pokojne to môže byť aj lacnejšia vec. No mala by mať pre obdarovaného hodnotu. Nekupujte prvé, čo vám príde pod ruku. Ak chcete nakúpiť dobre, skúste to takto:

  1. Nenakupujte na poslednú chvíľu. Pretože deň pred Vianocami skutočne môžete mať tendenciu kúpiť čokoľvek. S nákupom darčekov pokojne začnite už v novembri (alebo aj skôr). Nielenže budete mať dostatok času, ale zároveň neminiete na darčeky priveľa peňazí naraz.
  2. Poznáte človeka, ktorého chcete obdarovať? Iste, členov svojej rodiny poznáte. No viete, po čom naozaj túžia? Skúste si urobiť malý nenápadný prieskum. Ideálne vopred.
  3. Buďte originálny. Nie, ďalší pár ponožiek vášmu manželovi naozaj neurobí radosť. Čo tak trochu viac originality? Stavte na niečo menej tradičné a neokukané.
  4. Kupujte hodnotu. Opäť nemáme na mysli hodnotu z hľadiska financií. Pre niekoho je hodnotná dobrá kniha, pre iného produkt pre zdravie. Opäť sme teda pri tom, že človeka, ktorého idete obdarovať, by ste mali dobre poznať.

Teóriu ovládate, no s praxou je to horšie? Ak ste ani na základe týchto rád nevybrali, skúste niektorý z našich konkrétnych tipov na darčeky.

Najlepšie tipy na vianočné darčeky

Pre starých rodičov, partnera alebo deti? Tu nájdete konkrétne tipy na naozaj hodnotné darčeky, ktoré potešia každého.

Darčeky pre ženy

Medik8  Dokonalá pleť

Môžete si byť istý, že ak vyberiete pre ženu darček z oblasti zdravia a krásy, určite nič nepokazíte. Veď ktorá žena by sa nechcela páčiť? Staviť môžete na naozaj kvalitnú kozmetiku. Nie takú, ktorú si dáma bežne kupuje aj sama. Siahnite po niečom lepšom a kúpte napríklad set kozmetiky Medik8 pre dokonalú pleť.

Poteší však aj kyselina hyalurónová alebo kolagén . Produkty s ich obsahom sú priam elixírom pre ženskú pokožku.

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE ŽENY 👩‍🦰

 
 

Darčeky pre mužov

Smart Band 7 Pro GL Black XIAOMI

Máte doma športovca? V tom prípade je voľba jasná. Ak ich ešte nemá, kúpte mu smart fitness náramok, s ktorými bude monitorovať svoje športové výkony, aj zdravie.

Dalo by sa povedať, že muži sú zaťažení na elektroniku. Aspoň pre väčšinu z nich to platí. Takýmto darčekom teda nemôžete nič pokaziť. Toho vášho by možno potešili kvalitné slúchadlá. Nie je fanúšikom hudby a športu? Darujte mu teda niečo pre osobnú hygienu. Dobrým tipom môže byť zastrihávač chĺpkov, či elektrický holiaci strojček.

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE MUŽOV 🧔

 
 

Darček pre deti

VIBOVIT+ ABECEDA Gummies želé s ovocnou príchuťou 50ks

Pokiaľ ide o deti, ich zdravie je naozaj to najdôležitejšie. Čím ich obdarovať, aby darček bol aj zdravý? Skúste vitamíny, ktoré sú chutné a pre deti aj vizuálne zaujímavé, napríklad Vibovit Abeceda. Dobrou voľbou, vďaka ktorej si deti budú omnoho radšej čistiť zúbky, môže byť elektrická zubná kefka s motívom obľúbených hrdinov.

Takéto darčeky však deťom iste stačiť nebudú. Preto máme v ponuke aj hračky, ktoré si zamilujú. Vaše deti môžete potešiť napríklad aj peknými detskými pančuchami, ktoré ich v zimných mesiacoch zahrejú.

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE DETI 👶

Darčeky pre starých rodičov

Darčeky pre seniorov

Nebudeme si klamať. Vo vyššom veku už skutočne treba podporiť zdravie aj vitamínmi a minerálmi. Seniorov často trápia kĺby a preto určite ocenia kolagén. Nezaškodí však aj výživový doplnok, určený pre celkové povzbudenie organizmu a podporu imunity ako napríklad Wobecare alebo Pharmaton Geriavit.

Aj seniorov môžu potešiť elektronické darčeky. Najmä vtedy, ak sú vyberané s rozumom! Čo by to mohlo byť? Iste kvalitný tlakomerbezdotykový teplomer alebo glukomer.

VŠETKY TIPY NA DARČEKY PRE STARÝCH RODIČOV 👵 👴

Vianočné balíčky

Ak chcete dopriať svojim blízkym na Vianoce niečo extra, určite vás oslovia vianočné balíčky. Sú to sety rôznych produktov v peknom vianočnom balení. Ich cena býva omnoho výhodnejšia, ako keby ste kupovali dané produkty jednotlivo. Vybrať môžete balíčky kvalitnej kozmetiky, zvýhodnené balíčky výživových doplnkov a liečivých krémov, prípadne sety zdravých a chutných čajov.

VŠETKY TIPY NA VIANOČNÉ BALÍČKY 🎁

Darčekové poukážky

Môžete namietať, že takýto darček je neosobný. Je to však ideálna voľba pre niekoho, koho až tak dobre nepoznáte. Darčekovou poukážkou môžete obdarovať napríklad svojich zamestnancov, obchodných partnerov, či známych. Alebo je to dokonalá voľba v prípade, ak si s výberom darčeka skutočne neviete poradiť.

VŠETKY TIPY NA DARČEKOVÉ POUKÁŽKY 💰

Poukážky do 20 Eur

Tlakomer OMRON M3 + sieťový adaptér 1ks

Malá pozornosť pre kolegov alebo zamestnancov? Určite darčeková poukážka do 20 Eur! Za túto sumu si môžu v našej lekárni kúpiť naozaj kvalitnú kozmetiku, výživové doplnky, ale aj množstvo iného tovaru.

Poukážky do 50 Eur

Sme si istí, že takáto poukážka spraví obdarovanému radosť. Môže si za ňu dopriať naozaj hodnotný darček. Či už to bude niečo pre zdraviekrásu alebo len tak, pre radosť.

Poukážky nad 50 Eur

Rozhodli ste sa, že do darčeka pre obdarovaného poriadne zainvestujete? V tom prípade je poukážka nad 50 Eur skvelý výber. U nás si za ňu môže kúpiť rôzne elektro darčeky, ale dokonca aj kočíky a ďalšiu výbavu pre bábätká , či potreby na šport.

Pevne veríme, že vám tento sprievodca nákupom vianočných darčekov naozaj pomohol. A že aj vďaka nám urobíte niekomu na Vianoce veľkú radosť.

Ako vybrať vhodné vianočné darčeky? Poradíme vám!