Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Institut Esthederm

Institut Esthederm ponúka komplexnú podporu v oblasti krásy a pozitívny prístup, ktorý odhaľuje krásu žien, prináša im pocit skutočného naplnenia a spokojnosti.  Vaša pleť je zrkadlom miliárd buniek, ktoré ju tvoria a chránia. Všetky vaše bunky majú v sebe potenciál, ako dedičstvo tisícročí vývoja: asimilovať to najcennejšie z vody a zo svetla a prispôsobiť sa prostrediu. Avšak každá pleť musí čeliť aj veku, agresiám a vášmu životnému štýlu.

Vďaka Esthederm nadobudne vaša pleť znovu svoj bunkový potenciál, a to v každom veku a kedykoľvek. Na zachovanie pôvodnej krásy vašej pleti kontrolujeme slnečné žiarenie a vyvinuli sme pre ňu aj špeciálnu vodu. Naše receptúry rešpektujú jej zdravie a celistvosť a nepretržite ju chránia proti starnutiu, optimalizujú jej bunkový metabolizmus a zlepšujú jej schopnosť prispôsobiť sa, aby bola odolnejšia voči prostrediu.

Patentovaná technológia Global Cellular Protection chráni pleť pre škodlivými účinkami životného prostredia a zlepšuje jej kapacitu obranyschopnosti s cieľom získať zo slnka čo najlepší úžitok. Dlhé roky praxe profesionálnej kozmetickej starostlivosti sú pre nás nekonečným zdrojom intimity s vašou pleťou. Vďaka našej starostlivosti sa vaša pleť postupne naučí lepšie fungovať a stane sa odolnejšia voči plynúcemu času.

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Najpredávanejšie produkty

Zobrazených 24 z 52 produktov

Filter