Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

CARTILAMINE CHONDRO 60 tabliet

Výrobca: E-sciences

CARTILAMINE CHONDRO je výživový doplnok určený pre osoby ktoré pociťujú ťažkosti pri pohybe a majú problémy s chrupavkami.

Zobraziť viac

CARTILAMINE CHONDRO 60 tabliet

Číslo položky

230190D2-678B-4BBC-BEEF-A97E8D1726F6

CARTILAMINE CHONDRO 60 tabliet

CARTILAMINE CHONDRO

Obsah balenia CARTILAMINE CHONDRO

60 tabliet

Charakteristika CARTILAMINE CHONDRO

Výživový doplnok. V jednom balení sa nachádzajú biele tablety s obsahom glukozamínu (30ks) a ružové tablety s obsahom chondroitínu (30ks). Obsahuje aj vitamín C. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí. 
Základné zložky doplnku sú Glukozamín sulfát (1500mg) a Chondroitín sulfát (1200mg). Tieto dve zložky sú zároveň základnými prvkami chrupaviek. Cartilamine Chondro obsahuje tiež 15% odporúčanej dennej dávky Vitamínu C a je vyrábaný z prírodných surovín vysokej kvality, ktoré zabezpečujú najvyššiu bezpečnosť pri užívaní.

Použitie CARTILAMINE CHONDRO

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.Prípravok sa užíva spolu s jedlom (v priebehu jedla).Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou.Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť).Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.

Užíva sa 1 biela tableta (1500 mg glukozamínu) a 1 ružová tableta (1200 mg chondroitínu) denne počas jedla, ráno alebo večer. Obe tablety sa užijú naraz alebo ihneď po sebe, v rovnakom čase. Odporúčaná dĺžka užívania, pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, je minimálne 3 mesiace.

Viac na adcc.sk