Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zdravé vlasy a pokožka

 

Základ vlasovej hygieny – šampón

Či už svojim vlasom venujete nadmernú pozornosť alebo nie, šampón vo vašej výbave chýbať určite nesmie. Vyberajte si ho vždy s ohľadom na tip vlasov alebo na vaše problémy s vlasmi. Len tak budú naozaj krásne a zdravé.

 

Všetko pre objem vlasov

Už vás nebaví váš účes, ktorý pôsobí ako hromada sena? Problémom sú spľasnuté vlasy bez objemu a života. Dodajte svojmu účesu hustotu. Spevnite vlasy a zahustite účes. Pomôžu vám vlasové kúry pre rast, či šampóny a kondicionéry pre intenzívny objem.

 

Výživa pre suché a poškodené vlasy

Ako uzdraviť suché, poškodené a štiepiace sa vlasy? Základom je skutočne hĺbková hydratácia. Vyberajte si kozmetické produkty, ktoré vlasy zbytočne nevysušujú. Nezabúdajte najmä na kondicionéry, masky a pravidelné vlasové kúry.

 

Zbohom, mastné vlasy

Nebaví vás umývať si vlasy každý deň? Aj pričasté umývanie môže byť dôvodom, prečo sa vlasy nadmerne mastia. Riešením sú šampóny a kondicionéry na mastné vlasy. Pomôcť môže aj suchý šampón, ktorý je pohotovostným riešením na mastné vlasy.

 

Pozor na vypadávanie vlasov!

Vypadávanie vlasov riešte už pri prvých náznakoch. Môže byť spôsobené nesprávnou starostlivosťou o vlasy. Preto siahnite po šampónoch a prípravkoch, ktoré vypadávanie vlasov zastavia a podporia rast nových vlasov.

 

Lupiny a seborea? Zbavte sa ich!

Ak máte lupiny alebo seboreu, pokožka hlavy naozaj trpí. Identifikujte problém. Tvoria sa lupiny na suchej alebo mastnej pokožke hlavy? K vyrovnaniu pH vlasovej pokožky a tak odstráneniu lupín vám pomôžu správne zvolené šampóny a kozmetika na vlasy.

 

Výživové doplnky pre zdravie a rast vlasov

Bežná starostlivosť nestačí? Sú vaše vlasy zničené a bez života? Potrebujú výživu zvnútra. Na podporu rastu vlasov je vhodný kolagén, zinok, kremík, ale aj výživové doplnky, ktoré obsahujú vhodnú kombináciu vitamínov pre zdravie vlasov.

 

Žiarivé farby na vlasy pre krásny odtieň vlasov

Vlasy chcete mať iste v prvom rade zdravé. No veríme, že vám záleží aj na krásnej a žiarivej farbe. Či už chcete zakryť prvé šediny alebo len túžite po zmene, na výber máte z obrovskej palety farieb na vlasy.

 

Elektro pomocníci pre starostlivosť o vlasy

Aj doma si môžete vyčarovať účes ako od kaderníka! Stačí, ak máte poruke správnych pomocníkov. V kúpeľni dámy by určite nemal chýbať fén na vlasy. Dokonalý účes vytvoríte s pomocou žehličky, kulmy alebo krepovacích klieští na vlasy.