Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Aurisept Tris - EDTA plus sol. 150 ml

Výrobca: BeastPink

Aurisept Tris - EDTA plus sol. 150 ml

Číslo položky

OBC008937

Aurisept Tris - EDTA plus sol. 150 ml

Pink Balance je určený ženám, ktoré sa chcú cítiť dobre počas menštruácie alebo sa usilujú o pravidelný cyklus

Pink Balance je jedinečný doplnok prispôsobený presne na mieru potrebám ženského tela. Obsahuje niekoľko zložiek obľúbených napríklad medzi ženami, ktoré trpia PCOS (syndróm polycystických ovárií), hormonálnou nerovnováhou, majú nepravidelný cyklus, nafúknuté brucho, bolestivú a silnú menštruáciu alebo sa skrátka chcú cítiť komfortnejšie počas svojich dní. Veľkú časť Pink Balance tvorí myo-inozitol. Ide o zlúčeninu podobnú vitamínu, ktorá sa bežne vyskytuje v našom tele. Populárna je práve u žien, ktoré majú PCOS. S obľubou ho však užívajú tiež tie, ktoré plánujú otehotnieť a chcú podporiť plodnosť. Zaraďujú ho však aj ženy, ktoré sa snažia o zmiernenie úzkosti a zlepšenie nálady počas určitých fáz cyklu.

 

V doplnkoch, rovnako ako v našom Pink Balance, ho bežne nájdete v kombinácii s vitamínom B9 (kyselina listová), ktorého príjem sa počas tehotenstva obvykle odporúča zvýšiť. Prispieva totiž k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, správnej syntéze aminokyselín, krvotvorbe a tiež zohráva úlohu v procese delenia buniek. Naviac má vplyv na fungovanie imunity, psychiky a pomáha znížiť únavu i vyčerpanie. To je tiež dôvod, prečo môže byť príjem vitamínu B9 vhodný aj pre ženy, ktoré sa cítia počas menštruácie viac unavené a celkovo bez energie.

 

Svoju úlohu má však tiež obsiahnutý zinok. Ten má vplyv na reprodukčné funkcie, kognitívne funkcie, ako je pamäť či pozornosť, a imunitný systém. Každá žena iste ocení aj fakt, že prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, kostí a tiež pokožky. Nie nadarmo je teda zinok spájaný s podporou nielen ženskej krásy a mladistvého vzhľadu. Na svoje si však prídu aj tie z vás, ktoré trápia pred menštruáciou časté chute na sladké. Na tie môže vyzrieť obsiahnutá ALA (kyselina alfa lipoová), ktorá sa dáva do súvislosti s podporou hladiny glykémie. To môže pomôcť so znížením spomínaných chutí na sladké počas určitých častí cyklu.

 

Ďalšiu časť doplnku tvoria rastlinné prášky a extrakty, ako je napríklad prášok z feniklových semien (Fructus foeniculi). Ten môže pomôcť znížiť pocit nafúknutého brucha, ktoré je častým sprievodným javom menštruácie. Ženy, ktoré trápia menštruačné bolesti, často užívajú tiež prášok z rebríčka obyčajného (Achillea millefolium). Ten je navyše spájaný s možným vplyvom na privolanie oneskorenej menštruácie a celkové ustálenie nepravidelného cyklu. K tomu môže pomôcť tiež extrakt z archangeliky čínskej (Angelica sinensis) známej pod názvom ženský ženšen, ktorý sa používa aj pri silnej menštruácii. Posledný obsiahnutý rastlinný výťažok pochádza z alchemilky (Alchemilla vulgaris). Obľúbili si ho najmä tie ženy, ktoré trápi nepravidelná silná menštruácia a ktoré sa usilujú o jej zmiernenie a ustálenie.

 

Pink Balance je účinný doplnok pre všetky ženy, ktoré majú problémy s menštruačným cyklom, hormonálnou nerovnováhou, bolestivou silnou menštruáciou alebo len chcú podporiť svoje ženské zdravie. Jeho pravidelné užívanie môže mať vplyv na reprodukčné funkcie, psychiku, zníženie únavy a správne fungovanie ďalších kľúčových procesov v organizme. Ide preto o skvelý spôsob, ako podporiť telo, aby sa cítilo skvelo počas celého menštruačného cyklu. Iste vás poteší aj fakt, že sa dobre rozpúšťa a má skvelú chuť.

 

Pink Balance a jeho benefity

  • doplnok pre podporu ženského zdravia
  • pre ženy, ktoré trápi nepravidelný cyklus či silná a bolestivá menštruácia
  • má vplyv na reprodukčné funkcie
  • môže pomôcť znížiť pocit nafúknutého brucha
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • podporuje kognitívne funkcie
  • má vplyv na fungovanie imunity a psychiky
  • má lahodnú chuť

 

Zloženie

Myo-inozitol, inulín, L-glycín, prášok z feniklových semien (Fructus foeniculi), prášok z rebríčka obyčajného (Achillea millefolium), kyselina alfa-lipoová (ALA), extrakt z alchemilky všeobecnej 10:1 (Alchemilla vulgaris), extrakt z archangeliky čínskej 10:1 (Angelica sinensis), bisglycinát zinočnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa, beta-karotén), vitamín B9 (kyselina listová).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 kopcovitú odmerku (5,4 g) s 300 ml vody. Užívajte 2krát denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 5,4 g 10,8 g
Myo-inozitol 2 g 4 g
Inulín 0,8 g 1,6 g
L-Glycín 0,5 g 1 g
ALA 200 mg 400 mg
Prášok z feniklových semien (Fructus Foeniculi) 400 mg 800 mg
Prášok z rebríčka všeobecného (Achillea millefolium) 400 mg 800 mg
Extrakt z alchemilky všeobecnej 10:1 (Alchemilla vulgaris) 100 mg 200 mg
Extrakt z archangeliky čínskej 10:1 (Angelica sinensis) 100 mg 200 mg
Zinok 10 mg
(*100 %)
20 mg
(*200 %)
Vitamín B9 200 µg
(*100 %)
400 µg
(*200 %)

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 Kcal)

 

 

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.